Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Projekt aranżacji 120m2 apartamentu

 

Apartament – zlokalizowany w nowoczesnym budynku , który dopiero powstawał - został zaprojektowany w oparciu o dostarczony przez developera projekt.

Przy pierwszych rozmowach z Inwestorem określiliśmy orientacyjny zakres zmian do projektu będącego w realizacji. Na tej podstawie powstały pierwsze koncepcje kompleksowej aranżacji funkcjonalnej i meblowej apartamentu. Zaproponowany układ ścian zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni pod kątem oczekiwań przyszłych użytkowników. Do układu ścian, rozmieszczenia stref funkcjonalnych została zaprojektowana instalacja oświetleniowa wraz z sufitami podwieszonymi - eksponująca  wybrane strefy życia domowników.

W wizualizacjach zostały ujęte konkretne oczekiwania właściciela mieszkania na podkreślenie otwartej przestrzeni i rozświetlenie pewnych miejsc funkcjonalnych. Dzięki możliwości przedstawienia poprzez wizualizacje pomysłów w kilku wariantach – można było wybrać rozwiązania optymalne.

Po zaakceptowaniu ostatecznych rozwiązań tak przedstawionych zostały wykonane rysunki wykonawcze projektu wnętrz, tak aby można było skonkretyzować wszystkie wybrane rozwiązania.


Integralną częścią salonu jest aneks kuchenny. Został zaprojektowany tak, żeby wzglądy funkcjonalności kuchni i względnej pojemności zabudowy kuchennej nie przesłoniły walorów komponowania się z przestrzenią salonu i jadalni.

Projekt łazienki to spełnienie oczekiwań użytkownika dotyczących programu wyposażenia pomieszczenia i wyobrażeń estetycznych. Jest to połączenie nowoczesnego podejścia do wykończeń łazienki –podkreślenia światłem, wpuszczonymi lustrami niezbędnych w łazience przestrzeni jak półki czy wnęki – z bardziej romantyczną formą obudowy wanny narożnej. Rysunki techniczne zapewniają spójność całemu założeniu – synchronizacje wszystkich zabudów, wnęk i stopni i dopasowanie ich do ułożenia okładziny ściennej.

Aranżacja gabinetu została pomyślana tak, aby mógł spełniać także rolę pokoju gościnnego. Pomimo niezbyt korzystnego kształtu pomieszczenia urozmaicono nieco całą przestrzeń, aby zniwelować wrażenie wąskiego wejścia do pokoju.

Sypialnie zaprojektowano jako komfortowe pomieszczenia do odpoczynku – bez zbędnych ekstrawagancji :miejsce na duże wygodne łóżko, z dużą szafą – garderobą i przewidzianym miejscem na TV i sprzęt mini kina domowego.

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

Zobacz pozostałe projekty

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE