Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Inteligentne systemy instalacji elektrycznych

05.10.2010

Najnowsze technologie. Wykonujemy inteligentne systemy instalacji elektrycznych (KNX/EIB).

Systemy te zastępują klasyczne instalacje elektryczne nie mogące sprostać stale rosnącym wymaganiom użytkowników. Jeden przewód i jeden przełącznik zastąpi wszystko co masz do tej pory z możliwością stałej rozbudowy (np. system alarmowy, rolety zamknięte, temperatura, oświetlenie, indywidualne sterowanie gniazd). Nie musisz być w domu, aby sterować poszczególnymi funkcjami (sterowanie przez Internet). System sam będzie się uczył Twoich przyzwyczajeń i nawyków (inteligentne, samouczące się bazy danych).

Bez zmian w wykonanej instalacji (bez kucia i dokładania przewodów) można zmienić zadania poszczególnych elementów i dodać nowe funkcje.
 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE