Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Meble na wymiar

 

Jako firma specjalizująca się w kompleksowym wykończeniu wnętrz aby zapewnić naszym klientom pełen komfort współpracujemy z wieloma stolarniami. Już podczas projektu aranżacji doradzamy a następnie wykonujemy wstępny projekt mebli do zabudowy.
Kuchnie, szafy i pawlacze do zabudowy, systemy drzwi przesuwnych, meble do łazienek itp.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno meble z najwyższej półki spełniające wszystkie najśmielsze oczekiwania naszych klientów, jak też standartowe meble na wymiar w atrakcyjnej cenie. 

Kuchnie

Meblowe zabudowy kuchenne są istotnym elementem wykończenia wnętrz. Ponieważ położenie kuchni stanowi przeważnie część salonu lub jest z nim ściśle powiązane z tego powodu meble kuchenne powinny być funkcjonalne, ale też reprezentacyjne i nowoczesne. Każdy ciąg kuchenny jest projektowany ściśle pod kątem jego użytkowników. Kształt blatów dopasowany jest do konkretnej przestrzeni, którą dysponujemy. Materiały wykończeniowe: blaty, okucia, uchwyty dobierane są, tak aby współgrały z resztą rozwiązań kolorystycznych i materiałowych. Szeroka gama blatów i frontów pozwala dokonać właściwego wyboru i zmieścić się w założonych przez siebie granicach cenowych.

Schody

Schody są bardzo dekoracyjną częścią holu, czasami salonu i pięknym elementem przestrzennym. Powinno im się poświęcić dużo uwagi przy wyborze drewna i jego wybarwienia, omówieniu wraz ze stolarzem i architektem elementów stopni i balustrady a także dekoracyjnego i zarazem użytkowego podświetlenia biegu. 

Pozostałe zabudowy meblowe

Indywidualny charakter każdej łazienki czy korytarza potrzebuje konieczności zaprojektowania niepowtarzalnych mebli. Wnętrza szafy w korytarzu, w garderobie powinny odpowiadać ściśle potrzebom domowników - funkcjonalność. Z zewnątrz są one kompozycyjnie i kolorystycznie połączone z zabudowami ściennymi i sufitowymi, przeważnie z wbudowanym oświetleniem.


Niskie szafki na buty mogą zarówno przylegać do ściany, jak też stanowić odrębny element przestrzenny wydzielający część korytarza lub holu. Szafki w łazienkach dostosowane są do upodobań i funkcjonalnych gustów użytkowników. Mogą to być wysokie meble stojące, głębokie szuflady pod blatem bądź też otwarte półki przy umywalce i lustrze.   


Zobacz inne kategorie :

Technologie gipsowo-kartonowe, Prace murarsko - tynkarskie, Płytki ścienne i podłogowe, Tynki, szpachlowanie, Malowanie i tapetowanie, Systemy sufitów podwieszanych, Instalacje wod - kan, CO, Armatura sanitarna, Instalacje elektryczne, oświetlenie, Podłogi, Boazerie ścienne, alternatywne okładziny, Adaptacje strychów, Okna i drzwi, Drzwi

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE