Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Instalacje wodno-kanalizacyjne w najnowszych technologiach.
Instalacje CO, ogrzewanie podłogowe
 

 

Podczas przeprowadzanych przez nas remontów, adaptacji czy wykończenia nowych mieszkań często zachodzi potrzeba przeróbek instalacji wodno-kanalizacyjnej a także centralnego ogrzewania.

W mieszkaniach developerskich już na etapie projektowania po uwzględnieniu potrzeb i wymogów klienta wiadome jest, że dotychczas przygotowane instalacje, wymagają drobnych przeróbek (np. zamiast wanny – prysznic lub przesunięcie WC albo umywalki, inne usytuowanie mebli kuchennym co jest związnae z przeniesieniem zlewozmywaka, zmywarki). W niektórych przypadkach przeróbek jest tak wiele,  że bardziej opłacalne jest wykonanie nowej instalacji.

Podobnie jest z instalacjami CO (grzejnik nie w tym miejscu, potrzeba wykonania ogrzewania podłogowego np. w łazience, kuchni  czy korytarzu).
W starych mieszkaniach do kapitalnego remontu zachodzi potrzeba wykonania nowych instalacji.

Zamrażanie rur

Powiększ zdjęcie

Wychodząc na przeciw co raz bardziej większym wymaganiom naszych klientów firma BM KOMPLEKS rozszerzyła naszą ofertę o zamrażanie rur instalacji centralnego ogrzewania lub wodnych.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii firmy REMS punktowego zamrażania rur nasza firma przerobi dowolną instalację CO bez konieczności spuszczenia wody i instalacji lub instalację wodną bez potrzeby odcięcia zasilania wody.

Ma to duże znaczenie zwłaszcza w okresie grzewczym, gdy nie ma możliwości spuszczenia wody z instalacji (zwłaszcza w budownictwie wielorodzinnym) lub jest to bardzo kosztowne i zależne decyzyjnie od spółdzielni, administracji itp. ale też nie zawsze możliwe i przede wszystkim rozciągnięte w czasie.

 

Zlecając naszej firmie
usługi remontowo - wykończeniowe klient nie musi się zastanawiać i planować remont w zależności od okresu grzewczego.


W ten sposób gwarantujemy mniej stresów, pozwoleń oraz prostsze w pełni profesjonalne rozwiązania.

 

Powiększ zdjęcie

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, wykonujemy wszystkiego rodzaju instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania. Zaprojektujemy, doradzimy zastosowanie najlepszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań i materiałów. Na tej podstawie wykonamy każdą instalacje.

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie

Nasze instalacje realizujemy w najnowszych technologiach używając wielowarstwowych rur PE i zgodnego systemu złączek do prasowania. Posiadamy profesjonalny sprzęt do montażu tego typu instalacji. Na życzenie klienta wykonujemy także instalacje w technologii miedzi. Na wszystkie nasze prace w tym zakresie udzielamy wieloletnich gwarancji.

Przy nowych instalacjach, przede wszystkim  CO służymy fachowym doradztwem oraz wykonamy projekt z najodpowiedniejszym doborem materiałów i grzejników. Dobierzemy najwlaściwszy piec, a w przypadku ogrzewania podłogowego najbardziej korzystne rozmieszczenie  układu rur grzewczych i właściwy rozdzielacz z doborem wszystkich parametrów.

Współpracujemy z serwisantami pieców, które montujemy a także z firmą wykonującą instalacje gazowe (od zgłoszenia, poprzez projekt i montaż aż do odbioru końcowego).

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie

W celu zapewnienia pełnego komfortu dla naszych klientów współpracujemy z monterami oraz serwisantami wszytkich rodzajów kotłowni. Za naszym pośrednictwem uruchomicie Państwo piece gazowe, olejowe oraz EKO, a także systemy odzysku ciepła, piece kondesacyjne, rekuperacyjne, solary etc. Wszystkie prace zostaną wykonane przez uprawnionych fachowców i a odpalenie przez serwisantów z zachowaniem wszelkich gwarancji i ciągłością późniejszego serwisu. 

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie

 

Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji budowlanych do 36 miesięcy

 

Zobacz inne kategorie :

Technologie gipsowo-kartonowe, Prace murarsko - tynkarskie, Płytki ścienne i podłogowe, Tynki, szpachlowanie, Malowanie i tapetowanie, Systemy sufitów podwieszanych, Armatura sanitarna, Instalacje elektryczne, oświetlenie, Podłogi, Boazerie ścienne, alternatywne okładziny, Meble na wymiar, zabudowy, Adaptacje strychów, Okna i drzwi, Drzwi

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE