Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Łazienka

Na temat łazienek wiemy wszystko. Przed rozpoczęciem prac wykonywany jest projekt łazienki określający aranżację, instalacje i rodzaj, format i rozmieszczenie płytek. Wykonamy niezbędne przeróbki lub nowe instalacje wodno-kanalizacyjne i CO, także ogrzewanie podłogowe – wszystko w najnowszych technologiach oraz niezbędne instalacje elektryczne. Przy układaniu płytek wkomponujemy niezbędne półki, zabudowy okręcone wcześniej w projekcie.

W niewielkich łazienkach wygospodarujemy wystarczającą ilość miejsca na szafki i podręczne półki, które w połączeniu z ciekawym podświetleniem będą stanowić dodatkowe elementy dekoracyjne w łazience. Wykonamy montaż armatury sanitarnej (wszystkie systemy podwieszone, podtynkowe lub tradycyjne).

Kompleksowe wykończenia łącznie z montażem sufitów podwieszonych lub jego części wraz z oświetleniem, dodatków łazienkowych i malowaniem.

Wybrane realizacje

 

Kompleksowa realizacja pod klucz – czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

 

 

Zobacz całą ofertę firmy BM KOMPLEKS

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE