Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Płytki ścienne i podłogowe,
również niestandardowe zabudowy szafek, blatów, wanien,
łuki, półki itp

 

Bardzo istotnym elementem kompleksowego wykończenia mieszkania jest łazienka i kuchnia, co związane jest między innymi z ułożeniem płytek. Firma specjalizuje się w tego typu pracach.Zatrudniamy pracowników w tej dziedzinie z najwyższej półki. Dlatego dzięki takim ludziom, odpowiedniemu nadzorowi oraz wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi osiągamy końcowy efekt w najwyższej jakości. Większość łazienek projektujemy od podstaw. Głębokie przemyślenia architekta oraz wyczucie gustu klienta i połączenie tego z funkcjonalnością daje zamierzony efekt. Dużą uwagę przywiązujemy do dopracowania najdrobniejszych detali z uwzględnieniem formatu oraz jakości płytek. Rozmieszczenie i dobór odpowiedniej armatury, w końcu uwzględnienie zabudów np.gipsowo-kartonowych i wkomponowanego oświetlenia ma na celu uzyskanie jak najlepszego efektu wizualnego z jednoczesnym połączeniem funkcjonalności.

Dużo uwagi poświęcamy na detale. Obróbka wszelkiego rodzaju półek, wnęk czy innych elementów wykonywana jest z niezwykłą starannością. Szlifowanie narożników zewnętrznych, milimetrowa fuga i zminimalizowanie użycia silikonów to u nas standard.
 

Wykonujemy wszelkiego rodzaju zabudowy owalne i łuki. W razie potrzeby zlecamy docinanie płytek w dowolnym kształcie wyspecjalizowanej firmie. Wytniemy i ułożymy każdą konfigurację – jeżeli klient chce mieć na ścianie lub podłodze w płytkach napis np. że kocha żonę – zrobimy to.

Bardzo wygodne są kabiny prysznicowe bez brodzika. W takim przypadku wykonujemy na podłodze tzw. kopertę dopasowaną do kształtu kabiny z płytek w wykorzystaniem odpływu liniowego lub też kratki odpływowej  oczywiście z odpowiednią izolacją, często podłogi takie są podgrzewane co sprawia przyjemne uczcie podczas kąpieli.    

 Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji budowlanych do 36 miesięcy. 

 

Zobacz inne kategorie :

Technologie gipsowo-kartonowe, Prace murarsko - tynkarskie, Tynki, szpachlowanie, Malowanie i tapetowanie, Systemy sufitów podwieszanych, Instalacje wod - kan, CO, Armatura sanitarna, Instalacje elektryczne, oświetlenie, Podłogi, Boazerie ścienne, alternatywne okładziny, Meble na wymiar, zabudowy, Adaptacje strychów, Okna i drzwi, Drzwi

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE