Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Drzwi wewnętrzne, systemy przesuwne, kasety

Jako frima wykonująca kompleksowe usługi wykończeniowe montujemy wszystkie rodzaje drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W zależności od wymagań klienta montujemy typowe drzwi z opaskami regulowanymi lub ościeżnicą stałą zakupywane u producentów, jak też drzwi indywidualnie przygotowywane przez naszych stolarzy.
Bardzo popularne ostatnio stały się drzwi suwane w kasecie lub w przygotowanej przez nas ściance działowej - oczywiście montaż takich drzwi też mamy w ofercie zarówno jedno jak i dwuskrzydłowych. 

Zapewniamy autoryzowany montaż.
Na montaż każdego rodzaju drzwi zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych udzielamy gwarancji zgodnie z wymogami producentów.

 Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji budowlanych do 36 miesięcy. 

 

Zobacz inne kategorie :

Technologie gipsowo-kartonowe, Prace murarsko - tynkarskie, Płytki ścienne i podłogowe, Tynki, szpachlowanie, Malowanie i tapetowanie, Systemy sufitów podwieszanych, Instalacje wod - kan, CO, Armatura sanitarna, Instalacje elektryczne, oświetlenie, Podłogi, Boazerie ścienne, alternatywne okładziny, Meble na wymiar, zabudowy, Adaptacje strychów, Okna i drzwi,

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE