Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Hol

Przedpokój i hol ze względu na swoją rolę (komunikacja) przeważnie nie są traktowane jako pomieszczenia eprezentacyjne. Można to zmienić poprzez zaprojektowanie i wykonanie ciekawego sufitu z oświetleniem, zabudów, wnęk, półek spełniających także role użytkowe. Zastosowanie luster, pustaków szklanych i tak zwanych sztucznych podziałów oraz dobór kolorystyki może całkowicie odmienić nawet najdłuższy korytarz lub powiększyć optycznie nawet niewielki przedsionek. Kształt i wielkość holu wykorzystamy tak, aby znalazły się tam funkcjonalne szafy np. z systemem drzwi przesuwnych i podręczne zabudowy – które wykonamy na wymiar. Doradzimy rodzaj i styl wykończenia schodów, do nich dostosujemy odpowiednie podświetlenie, które oprócz funkcjonalności doda blasku całemu pomieszczeniu.

 Wybrane realizacje

 

Kompleksowa realizacja pod klucz – czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

 

Zobacz całą ofertę firmy BM KOMPLEKS

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE