Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Projekty budowlane i wykonawcze
( wielobranżowe adaptacje strychów, zmiany sposobu użytkowania
-pozwolenia na budowę i nadzór budowlany)

 

Wykonujemy kompletne projekty budowlane architektoniczne i wielobranżowe, ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami. Właściciel firmy BM KOMPLEKS jest inżynierem architektem z uprawnieniami budowlanymi i członkiem Pomorskiej Izby Architektonicznej, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania.
     Współpracujemy z inżynierami branżowymi posiadającymi uprawnienia do projektowania i do kierowania robotami budowlanymi w branżach : konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej.
Podczas procesu opracowywania projektu utrzymujemy ścisły kontakt z Inwestorem. Monitorujemy przebieg procesu uzyskania pozwolenia na budowę w Urzędzie Miejskim.
Oszczędzając czas Inwestora polecimy kompetentnego kierownika budowy. Przy rozpoczęciu prac budowlanych i w trakcie ich trwania pomagamy we wszystkich sprawach formalnych i urzędowych. Sprawowany jest nadzór autorski nad przebiegiem inwestycji jej zgodnością z projektem.
     Podczas tworzenia projektu budowlanego najczęściej równolegle powstaje również projekt aranżacji wnętrz, który jest punktem bazowym do projektu wnętrz, na podstawie którego nasza firma może wykonać kompleksowe prace wykończeniowe.    

 

Zobacz również : Aranżacje i projektowanie wnętrz , Wizualizacje

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE