Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Sypialnia

W razie potrzeby zmienimy układ ścian działowych, tak aby zarówno sypialnia jak i pokoje dziecinne były jak najbardziej funkcjonalne i zgodne z potrzebami użytkowników. Na życzenie klienta wydzielimy w sypialni miejsce na garderobę – na przykład wyodrębnioną przez system drzwi lub ścian przesuwnych. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych drzwi do łazienki bezpośrednio z sypialni. W sypialni głównej zaproponujemy nastrojowe kolory - ciekawe połączenie ścian o różnych fakturach lub wykończonych tapetami. W pokojach dziecinnych dobierzemy materiały na ściany i podłogę, także oświetlenie pod kątem potrzeb dzieci. Zaaranżujemy i wykonamy praktyczne instalacje elektryczne, oświetlenia, TV i audio. Dobierzemy odpowiednie materiały zgodnie z przeznaczeniem poszczególnych pokoi.

Wybrane realizacje

 

Kompleksowa realizacja pod klucz – czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

 

Zobacz całą ofertę firmy BM KOMPLEKS

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE