Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Zaaranżowanie łazienki z pokoju. Projekt i aranżacja

 

Projekt obejmował adaptację pokoju o pow. 12m2 w mieszkaniu dwupoziomowym na łazienkę. Oprócz jak najbardziej funkcjonalnego rozmieszczenia poszczególnych sanitariatów należało szczególną uwagę poświęcić możliwościom doprowadzenia pionów kanalizacyjnych, wodnych i centralnego ogrzewania.

Dla naszych klientów zostało przedstawionych kilka wersji , z których została wybrana przedstawiona poniżej. Przewidziano w niej dużą narożnikową wannę, blat z wkomponowanymi szafkami w zabudowie stałej pod umywalkę przy lustrze, WC i bidet do zabudowy oraz niezależny blat w zabudowie stałej z usytuowaniem pralki i szafek.

Po akceptacji takiej aranżacji ze strony klienta i wstępnym wyborze materiałów wykończeniowych wykonaliśmy projekt szczegółowy łazienki z rozmieszczeniem płytek i armatury. Oprócz ogólnego rzutu dla każdej ze ścian zostały wykonany tzw. kład z uwzględnieniem wielkości sanitariatów, luster oraz instalacji wodno – kanalizacyjnych i elektrycznych.

Na podstawie takiego projektu wykonawczego nasi pracownicy przystąpili do prac murarskich i instalacyjnych. Realizacja wymagała doprowadzenia pionu kanalizacyjnego i wodnego oraz wykonania nowych instalacji sanitarnych. Ze względu na zmianę sposobu użytkowania adoptowanego pokoju na łazienkę dużo uwagi należało poświęcić na izolacje zarówno poziome jak i pionowe. Wykonana została również nowa instalacja elektryczna z oświetleniem.

W końcowym etapie prac zostały ułożone płytki, zamontowano armaturę sanitarną oraz zostały wykonane wszystkie wykończenia ścian i sufitów, szpachlowanie i malowanie oraz kompleksowe wykończenie całości łazienki.

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

Zobacz pozostałe projekty

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE