Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Aranżacja i projekt sypialni

 


Przedstawiamy Państwu niewielki projekt aranżacji sypialni o pow. 16m2. Projektowane pomieszczenie jest częścią 60m2 mieszkania usytuowanego w nowo wybudowanym wieżowcu. Warto dodać iż całe mieszkanie zostało już wykończone, jednak naszym klientom zależało na podkreśleniu pewnych elementów oraz gruntownej modernizacji oświetlenia.

Po wstępnych rozmowach z Inwestorami i określeniu ich oczekiwań zaproponowaliśmy pewne rozwiązania z wykorzystaniem istniejących już mebli. Powstały zabudowy przysufitowe wydzielające obszary sypialni (łóżko oraz szafa do zabudowy) oraz przestrzeni do pracy (biurko). Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED i ułożeniu tapety na części ścian bardzo wyraźnie został ten podział wyodrębniony. Przewidziano instalacje elektryczne oświetlenia i kinkietów sterowane w wielu miejscach dla pełnego komfortu mieszkańców.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE