Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Aranżacja i projekt łazienki

 

Przed rozpoczęciem właściwych prac wykonywany jest projekt wstępny określający aranżację, instalacje i rozmieszczenie płytek. Na podstawie tego projektu i ustaleń z klientem wykonywane są wizualizacje. Na tym etapie projektu dobierane są wspólnie płytki i armatura.

Po zaakceptowaniu przez inwestora wstępnej koncepcji, wykonujemy projekt szczegółowy, na podstawie którego nasi wykonawcy przystępują do pracy. Na taki projekt składają się szczegółowe rysunki kładów ścian i podłogi oraz rysunki detali. Uwzględnione zostają instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne, wodno – kanalizacyjne, oraz rozmiary i kolorystyka płytek i armatury.

 

Cały proces realizacji projektu jest nadzorowany przez architekta. Podczas prac, na życzenie klienta dokonywane są czasami drobne korekty. Wszystko po to, aby osiągnąć jak najbardziej zadowalający klienta efekt.

 

Po zakończeniu prac dopracowywane są szczegóły; montaż oświetlenia i armatury oraz malowanie. Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od razu cieszyć się wymarzonym domem.

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

Zobacz pozostałe projekty

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE