Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Aranżacja i projekt salonu z aneksem kuchennym


Do pierwszego etapu wykonania każdego projektu należy określenie podstawowej koncepcji aranżacji na podstawie rozmów z klientami, zrozumienia ich indywidualnych upodobań i gustów. Koncepcja ta określa przede wszystkim układ funkcjonalny pomieszczenia i jego zagospodarowanie ale też wyznaczenie pewnych detali związanych z zabudowami, półkami, sufitami podwieszonymi wraz z kolorystyką oraz wstępne rozmieszczenie mebli i oświetlenia. Na tej podstawie wykonywane są wstępne wizualizacje, które z biegiem czasu po wielu rozmowach z Inwestorem i niezbędnych korektach są dopracowywane do ostatecznej wersji.    

Po zaakceptowaniu koncepcji wizualnej zostaje wykonany projekt wykonawczy, określający szczegółowe informacje o projektowanym pomieszczeniu. Znajdą się w nim wszystkie wytyczne dotyczące rozkładu pomieszczenia, projektowanych zabudów, sufitów itp. (rzuty, przekroje). Ponadto określone są instalacje elektryczne, telewizyjne i teleinformatyczne. Na tym etapie dobierane są technologie i materiały zarówno budowlane jak też wykończeniowe.

Po akceptacji projektu wykonawczego i skompletowaniu materiałów wykończeniowych przystępujemy do realizacji zamówienia. Wykonywane są wszelkie instalacje oraz zabudowy jak też niezbędne prace wyburzeniowe oraz budowlane.

Po wykonaniu wstępnych prac budowlanych i instalacyjnych dopracowywane są szczegółowe elementy wykończenia wnętrz. Tu zwraca się szczególną uwagę na detale i szczegółowe wykończenia, które dadzą efekt końcowy całego przedsięwzięcia. W tym momencie dobierana jest kolorystyka i szczegółowe detale. Oczywiście na tym etapie są jeszcze możliwe drobne zmiany, które czasami warto wprowadzić na jeszcze lepszy efekt końcowy. Szczególną rolę tu odgrywa właściwy nadzór autorski architekta.

Staranność i precyzja wykonania wszystkich prac wykończeniowych, przemyślana koncepcja i kompatybilny z nią szczegółowy projekt wykonawczy oraz właściwy nadzór daje zawsze ten sam efekt - Zadowolenie klientów i nasza satysfakcja z dobrze i rzetelnie wykonanej pracy.

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

Zobacz pozostałe projekty

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE