Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Przebudowa i wykończenie mieszkania - Gdańsk Morena

W poniższej galerii przedstawiamy Państwu kompletną przebudowę mieszkania w budynku wielorodzinnym.
Nasza firma wykonała projekt budowlany, który obejmował zmianę układu ścian również konstrukcyjnych, nowe instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne.
Zostały połączone istniejąca łazienka i WC oraz część korytarza w jedno pomieszczenie łązienki, oraz jeden z przyległych pokoi z kuchnią a część korytarza zagospodarowano na jadalnię.
Następnie do już zaprojektowanego układu nowopowstałych pomieszczeń nasz architekt wykonał projekt aranżacji wnętrz oraz zabudowy meblowej w kuchni i korytarzu.
Całość remontu budowlanego oraz kompleksowe wykończenie wnętrz aż pod klucz wykonała nasza firma. Również na nasze zlecenie i pod naszym nadzorem zostały wykonane wszystkie meble widoczne na zdjęciach, zarówno zabudowy meblowe jak też wolnostojące.

Zobacz referencje dotyczące tej realizacji.

     

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE