Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Mieszkanie - Gdynia Redłowo

Na przełomie listopada i grudnia 2012 roku nasza firma pod nie obecność Inwestora (praca za granicą) wykonała kompleksowe wykończenie pod klucz mieszkania w stanie developerskim o powierzchni ok 55m2.
Nasz architekt wykonał projekt aranżacji wnętrz dokonując pewnych zmian w układzie ścian i instalacji. Prace projektowe dotyczące aranżacji funkcjonalnej i meblowej mieszkania odbywały się za pomocą przesyłanych klientowi  mailowo wizualizacji  ,konsultacjami w mailach dokonano częściowego wybór materiałów wykończeniowych. Na podstawie projektu i ustaleń firma BM KOMPLEKS wykonała kompleksowe i niezbędne prace remontowe oraz wykończeniowe łącznie z umeblowaniem oddając mieszkanie wykończone "pod klucz"
Efekt końcowy przedstawiamy na zdjęciach poniżej.   

Zobacz referencje dotyczące tej realizacji.

 

 

     

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE