Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Mieszkanie - Gdańsk Zaspa

W bieżącej galerii przedstawiamy nowe mieszkanie o pow. ok. 80 m2, wykończone "pod klucz" przez naszą firmę.  Firma BM KOMPLEKS wykonała kompleksowy projekt aranżacji wnętrz i na jego podstawie został wykonany remont obejmujący przebudowę ścianek działowych, instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i CO.  
Do istniejącej aranżacji wykonaliśmy zabudowy i sufity w technologii GK oraz przebudowę i wykończenie  łazienki oraz kuchni.  
Całość mieszkania została wykończona "pod klucz" (szpachlowanie, malowanie, podłogi, płytki, deska podłogowa, osprzęt elektryczny i armatura sanitarna, drzwi), łącznie z aranżacją meblową.
Końcowy efekt prezentujemy poniżej.

Zobacz referencje dotyczące tej realizacji.

     

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE