Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Mieszkanie - Gdańsk Brzeźno

Remont został przeprowadzony we wrześniu 2010 roku.
Nasza firma wykonała kapitalny remont prawie 100 letniego mieszkania o pow. 45m2 na podstawie wcześniej przygotowanej przez nas aranżacji wnętrz.
W szerokim zakresie robót znalazły się prace rozbiórkowe i budowlane łącznie ze zmianą konstrukcji, wymiana podłóg i tynków. Wykonanie nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych i centralnego ogrzewania łącznie z kotłownią. Zostały również podwieszone sufity w technologii GK. W końcowym etapie mieszkanie zostało kompleksowo wykończone "pod klucz". Szpachlowanie, malowanie, wykończenia łazienki i kuchni, wykończenie podłóg oraz dobór i montaż osprzętu i oświetlenia. Projekt i nadzór nad realizacją mebli kuchennych i do zabudowy.

Zobacz referencje dotyczące tej realizacji.

 

     

 

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE