Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Referencje

Przedstawiamy Państwu wybrane referencje klientów, którzy korzystali w przeszłośći z naszych usług. Pełna ich lista oraz oryginały wszystkich opini znajdują się w siedzibie firmy BM KOMPLEKS i na życzenie możecie się Państwo z nimi zapoznać.


Poniżej przedstawiamy referencje naszej firmy razem:  64 opinie.

Nelly Hanszke

Nelly Hanszke,  Gdańsk,  V-VI 2016

List referencyjny

               Pragnę Państwu polecić BM Kompleks z siedzibą w Gdańsku przy ul.Matki Polki 12.
Była ona wykonawcą w okresie maj/czerwiec 2016r. remontu lokalu mieszkaniowego obejmującego:
zamianę funkcji pomieszczeń z kuchni na łazienkę (prace budowlane, elektryczność, hydraulika, biały montaż, kafelkowanie,, drobne prace remontowe),
przystosowanie lokalu do ogrzewania gazowego (dobór i wybór pieca kondensacyjnego, hydraulika, odbiór gazowy),
stworzenie aneksu kuchennego (prace budowlane, kafelkowanie, biały montaż, drobne prace stolarskie w tym montaż i demontaż szafy.
 

Powyższe prace zostały wykonane z należytą starannością i w wymaganym terminie. Zatrudnieni pracownicy do wykonania prac posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam ich pracę. Firma wykonuje prace stosując najnowocześniejsze technologie, szczególnie przy pracach wykończeniowych, co znacznie podnosi standard i estetykę.

Firma posiada wymagany sprzęt a po ich zakończeniu pozostawia ład i porządek. Udziela gwarancji na wykonane prace.

Nelly Hanszke 
 

Nelly Hanszke
Gdańsk
Edyta Koreńczuk

Edyta Koreńczuk,  Hel,  III 2016

Hel marzec 2016

Referencje

Z usług firmy BM KOMPLEKS korzystałam już w 2010 roku. Wtedy firma ta wykonała projekt oraz wszystkie prace związane z połączeniem dwóch mieszkań w dwupoziomowe. Wówczas wszystkie prace zostały wykonane solidnie i fachowo. W związku z tym w tej chwili podczas remontu kolejnego mieszkania również skorzystałam z ich usług i muszę przyznać, że i znowu wszystko poszło zgodnie z planem.

Firma BM KOMPLEKS wykonała dość skomplikowany remont z wielką fachowością i dokładnością.
Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami i dlatego z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

                                                                          Edyta
 

Edyta Koreńczuk
Hel
Wojciech Siemiątkowski

Wojciech Siemiątkowski,  Straszyn,  2015

 

Firma BM kompleks wykonała dla mnie wykończenie domu ze stanu surowego zamkniętego do stanu wykończenia pod klucz. 

 

 

 

Firma wzięła na siebie cała odpowiedzialność za

- wykonanie projektu wnętrza

- elektrykę , hydraulikę, ogrzewanie (które było skomplikowane)

- tynkowanie, malowanie, terakota, kafelki

- wykończenie strychu,

- kompleksowe wykonanie łazienek razy 3, 

- kompleksowe wykonanie kuchni

- położenie desek

- wykonanie kompleksowego systemu domu inteligentnego

 

W ciągu trwania umowy pani Beata ja również Pan Mieczysław wykonali swoja prace sumiennie i dokładnie zgodnie ze wszystkimi zasadami partnerstwa.  

 

 

Poz. 

Wojciech Siemiątkowski
 

Wojciech Siemiątkowski
Straszyn
Anna i Stanisław Kramarczyk

Anna i Stanisław Kramarczyk,  Gdańsk Chełm,  X - XI 2015

     

 

       Firma BM Kompleks podjęła się adaptacji poddasza i przyłączenia go do naszego mieszkania. Zajęła się zarówno projektem jak i całościowym wykonaniem prac budowlanych oraz wykończeniem wnętrza. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą. Prace rozpoczęły się planowo i zakończyły przed upływem terminu końcowego. Szef firmy konsultował z nami wszystkie wątpliwości, był zawsze otwarty na nasze sugestie.

                Pracownicy firmy BM Kompleks zasługują  na pochwałę : fachowcy wiedzący co robią, dokładni, sumienni i rzetelni. Na dużą uwagę zasługuje wysoka kultura osobista pracowników.

                Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, iż mogliśmy współpracować z BM Kompleks. Życzymy wszystkim planującym „poważne” remonty, aby trafili na tak rzetelną firmę. Gorąco polecamy !.

                Anna i Stanisław Kramarczyk
 
 

Anna i Stanisław Kramarczyk
Gdańsk Chełm
Jolanta Marzec

Jolanta Marzec,  Pruszcz Gdański,  VIII 2015

                Pruszcz Gd. 15.12.2015

Referencje

 

Z usług firmy BM Kompleks korzystałam już dwa razy. Pierwszy raz przy remoncie kuchni.
Teraz powierzyłam firmie projekt i wykonanie łazienki.
Efekt końcowy wyszedł pięknie.
Współpraca – podobnie jak za pierwszym razem układała się bez zarzutu.
Realizacja prac przebiegła sprawnie i fachowo z dotrzymaniem ustalonych terminów a także zgodnie z kosztorysem.


Kolejny raz jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą BM Kompleks i polecam ją wszystkim.

 

Jolanta Marzec
 

Jolanta Marzec
Pruszcz Gdański
Ewa i Andrzej

Ewa i Andrzej,  Gdańsk,  VI 2015

Referencje

Firmę BM Kompleks znaleźliśmy przez stronę internetową – szukaliśmy wykonawcy, który zajmie się w całości remontem łazienki, projektem i zakupem całego wyposażenia.

Projektantka  firmy wykonała projekt zgodnie z naszymi oczekiwaniami,  wybraliśmy jedną z 3 przedstawionych nam wstępnie wersji projektu i zatwierdziliśmy wybrane wyposażenie i materiały wykończeniowe, co do części wyposażenia np  oświetlenia itp. pozostawiliśmy wolną rękę Pani architekt .

Chcieliśmy  aby cała przebudowa łazienki została wykonana w 2 tygodnie – w czasie naszego wyjazdu, mieliśmy zaplanowane wczasy za granicą. Co prawda łazienka nie jest duża jeżeli chodzi o powierzchnię, ale zmiany wiązały się z przebudowa części ściany pomiędzy pokojem a łazienką (powiększyliśmy nieco łazienkę) a także całość prac trzeba było  skoordynować  w czasie co do konkretnego dnia z firmą Artweger od której kupiliśmy specjalną kabinowannę wraz z montażem. Firma BM Kompleks skonsultowała wszystkie techniczne szczegóły potrzebne do montażu tej niecodziennej wanny i przygotowała to co niezbędne aby montaż przebiegł sprawnie. Praktycznie została przebudowana cała łazienka – na nowo zostały wykonane wszystkie podłączenia wodne i hydrauliczne a także cała instalacja elektryczna. Zakup wszystkich materiałów wykończeniowych i wyposażenia został zaplanowany i dokonany przez BM Kompleks tak, żeby wszystko było na czas. Firma zajęła się także meblami  na wymiar– szafka wiszącą z lustrem i szafką podumywalkową.

Zaufaliśmy Szefowi firmy i pracownikom, zostawiliśmy  pod ich opieką swoje mieszkanie podczas naszego wyjazdu. Remont przebiegł sprawnie i terminie, po wakacjach wróciliśmy do mieszkania z nowa łazienką – jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu i wykonania w terminie i szczerze  polecamy tę firmę innym. 

 

Zadowoleni   Ewa i Andrzej

Właściciele mieszkania
 

Ewa i Andrzej
Gdańsk
Barbara i Marek

Barbara i Marek,  Gdańsk Wrzeszcz,  XI-XII 2014

REFERENCJE

Gdańsk 01.2015

Po zakupie mieszkania w sześćdziesięcioletniej kamienicy w nieciekawym stanie zleciliśmy firmie BM KOMPLEKS projekt i remont kapitalny całego mieszkania z wykończeniem wraz z meblami i wyposażeniem.
Został wykonany projekt aranżacji, który bardzo nam się spodobał, choć przewidywał rewolucyjne zmiany – praktycznie wyburzenie wszystkich ścian działowych i nowy bardzo funkcjonalny układ.
Zdecydowaliśmy się na te zmiany, z czego jesteśmy dziś bardzo zadowoleni.
Firma BM KOMPLEKS przeprowadziła remont bardzo sprawnie i dokładnie - zostały wyburzone wszystkie ściany działowe, zerwane podłogi i zbite wylewki, częściowo zbito tynki.
Do nowego układu ścian firma wykonała nowe instalacje elektryczne, z których dziś jesteśmy bardzo zadowolenie ze względu na ich funkcjonalność. Powstała też nowa instalacja wodno-kanalizacyjna łącznie z wymianą pieca gazowego oraz zostały przerobione instalacje grzewcze łącznie z ogrzewaniem podłogowym. Prace te były prowadzone w zimie więc dodatkowo musiały być zamrażane piony grzewcze , z czym firma BM KOMPLEKS nie miała żadnych problemów. Na podłogach zostały wykonane izolacje oraz nowe wylewki.
Zgodnie z projektem aranżacji wnętrz wykonawca wykonał wszelkie zaplanowane zabudowy, sufity podwieszone. Na podłogach zostały ułożone płytki podłogowe oraz deska barlinecka i kompleksowo wykończona łazienka. Po szpachlowaniu i malowaniu oraz montażu drzwi firma podwykonawcza zamontowała meble do zabudowy wg projektu bardzo wysokiej jakości.
Efekt końcowy widoczny na zdjęciach.
Z czystym sumieniem możemy polecić firmę BM KOMPLEKS jako rzetelnego i doświadczonego wykonawcę wszelkich prac remontowych i wykończeniowych. Bardzo dobre pomysły i rozwiązania, indywidualne podejście do klienta podczas tworzenia projektu i wykorzystania przestrzeni. Profesjonalna jakość wykonania z zadbaniem o każdy najdrobniejszy szczegół. Przemyślany i funkcjonalny projekt został zrealizowany od A do Z. Polecamy

 

 

Barbara i Marek
Gdańsk Wrzeszcz
 

Barbara i Marek
Gdańsk Wrzeszcz
Tomasz i Agnieszka W.

Tomasz i Agnieszka W.,  Sopot ul. Polna,  I - II 2014

REFERENCJE

 

Kupiliśmy w Sopocie nowe mieszkanie. Ponieważ mieszkamy na stałe w Warszawie szukaliśmy firmy z Gdańska, która zajmie się kompleksowym wykończeniem naszego mieszkania czyli pod tzw. klucz.

Firmę BM KOMPLEKS znaleźliśmy z internecie , gdyż bardzo nam spodobała się ich strona internetowa. Firma ta wykonała projekt aranżacji wnętrz wg naszych oczekiwań a następnie wykonała kompletny remont (łazienka, podłogi, drzwi, ściany i zabudowy, oświetlenie oraz dobór i montaż mebli, które zakupiliśmy w IKEA). Po zakończeniu wszystkich prac musimy przyznać iż zrobiło to na nas wrażenie. Mieszkanie zostało kompletnie wykończone w bardzo wysokiej jakości oraz kompletnie wyposażone z meble, sprzęt AGD, nawet karnisze i firany oraz wszelkie niezbędne dodatki. Po prostu można od razu mieszkać na czym nam bardzo zależało.
Prace zostały wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz w terminie. Rozliczenie przebiegło zgodnie ze wstępnymi wycenami.
W związku z tym jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy BM KOMPLEKS i bardzo polecamy wszystkim inwestorom, zwłaszcza dla tych, którzy nie mają czasu na pilnowanie i wybór materiałów.
 

Tomasz i Agnieszka W.
Sopot ul. Polna
Justyna i Wojtek

Justyna i Wojtek,  Gdańsk,  VIII 2013

                                                                                                                                             Gdańsk, 29.08.2013 r.

 

 

LIST REFERENCYJNY dla firmy BM KOMPLEKS

 

 

Niniejszym zaświadczamy, że firma BM KOMPLEKS wykonywała na nasze zlecenie remont naszego mieszkania.

 

Jakość zrealizowanych zadań oceniamy bardzo wysoko. Na uwagę zasługuje fakt bardzo dobrej organizacji pracy, utrzymania terminowości oraz budżetu realizacji zlecenia.

Zarówno Właściciele, jak i ich pracownicy, charakteryzują się profesjonalizmem, ale również dobrym podejściem i zrozumieniem potrzeb klienta. Właściciel firmy wkładał w swoją pracę całe serce, a bez fachowej pomocy Pani Beaty nie osiągnęlibyśmy tak pięknej aranżacji naszych wnętrz.

 

Bardzo ważną kwestią dla zleceniodawcy jest spokój i pewność, że prace przebiegają zgodnie z planem, z najwyższą starannością i dotrzymaniem terminów, bez konieczności codziennej kontroli. Współpraca z firmą BM KOMPLEKS oznaczała dla nas komfort psychiczny oraz doskonale zrealizowane prace od początku aż do końca. Polecamy ją każdemu, komu zależy na jakości.

 

My z pewnością będziemy korzystać z usług tej firmy przy kolejnych remontach, co jest potwierdzeniem naszej satysfakcji z efektów współpracy.

 

                                                                                                                             Justyna i Wojtek z Gdańska.


 


 

Justyna i Wojtek
Gdańsk
Zadowolona inwestorka

Zadowolona inwestorka,  Pruszcz Gdański,  X 2013

 

 

 

Polecam wszystkim firmę BM Kompleks. Firma ta wykonała kompleksowy remont kuchni i ułożyła podłogę w kuchni i trzech innych pomieszczeniach. Realizacja prac przebiegała zgodnie z ustalonym kosztorysem, w którym dokładnie wyszczególniono zakres prac i ich koszt. Materiały (dobrej jakości) zostały zakupione i przywiezione na miejsce przez firmę. Całość prac wykonana starannie i fachowo. Ekipa zorganizowana, profesjonalna, Panowie mili i uczynni, służą fachową radą. Jeśli ktoś nie może być w domu w czasie remontu, spokojnie może zostawić Panów samych. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i polecam współpracę z firmą BM Kompleks.

Zadowolona „inwestorka”.
 

Zadowolona inwestorka
Pruszcz Gdański
Marzena Wasilewska

Marzena Wasilewska,  Gdynia,  VIII 2013

Gdynia IX 2013

Opinia o firmie BM KOMPLEKS

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu, aranżacji i wykonania sakonu i kuchni.
Realizacja przebiegła zgodnie z projektem, zmieściła się w zaplanowanym budżecie,drobne przesunięcie czsowe.Zgłoszone usterki naprawiono.
Całość starannie wykonanna,firma rzetelna i solidna.

 

Marzena Wasilewska
 

Marzena Wasilewska
Gdynia
Ewa Kierklo

Ewa Kierklo,  Gdańsk Wrzeszcz,  VII 2013

 
 
Witam,
 
Firma rzetelnie wykonała niewielki remont mieszkania wg własnego projektu inwestora. Zaproponowane wykończenie było dość niestandardowe, jednak wykonawcy udało się je zrealizować bez większego problemu. Ekipa była dokładna i szybka, a małe niedociągnięcia zostały od razu poprawione. Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń.
 
Ewa Kierklo, 
18.09.2013, Gdańsk

 


 

Ewa Kierklo
Gdańsk Wrzeszcz
W. Nieciecki

W. Nieciecki,  Gdańsk Morena,  VI 2013

Gdańsk – Wrzesień 2013

Opinia o firmie BM KOMPLEKS

 

Na początku roku zaplanowaliśmy z żoną kapitalny remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Jednak nasze pomysły wymagały wielu zmian i przebudowy układu całego mieszkania, stąd też potrzebowaliśmy projekt.
Firmę BM KOMPLEKS polecił nam syn, który kiedyś korzystał z ich usług i był bardzo zadowolony.
Pani Beata – architekt wykonała nam niezbędny do takiej przebudowy  projekt budowlany oraz projekt aranżacji wnętrz i mebli.  Współpraca układała się w przemiłej atmosferze i wszystkie nasze pomysły oraz potrzeby zostały ujęte w projekcie, który bardzo nam się podoba.
Po paru tygodniach weszła ekipa remontowa, która przeprowadziła prace remontowe zgodnie z projektem. Nie były to proste prace a jednak pojawiła się brygada sprawna, zorganizowana, rzetelna i terminowa. Wszystko przebiegło wg planowanych założeń i terminów. Na szczególną uwagę zasługuje fachowość i rzetelność oraz bardzo wysoka dokładność wszystkich wykonanych prac z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.
Widząc jak sprawnie przebiegają prace w takcie postanowiliśmy z żoną o dodatkowym remoncie jeszcze jednego pokoju. Został on wykonany również dobrze i w tym samym terminie, na czym nam zależało. Po montażu wszystkich mebli mieszkanie zostało wysprzątane i oddane nam wykończone „pod klucz” – tylko mieszkać

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z projektu jak i usług remontowych firmy BM KOMPLEKS i szczerze polecamy dla wszystkich. Istotne jest, że firma jest super zorganizowana ( projekt, doradztwo, wybór i zakup materiałów).  Tak naprawdę, nie potrzebuje żadnej kontroli, co w przypadku jak ktoś nie ma czasu siedzieć w domu, jak to było w naszym przypadku sprawdza się w 100%. Jeszcze raz polecam
 

W. Nieciecki
Gdańsk Morena
Daria i Sebastain

Daria i Sebastain,  Tokary,  V 2013

Firma wykonała przebudowę łazienki wg własnego projektu. Prace zostały wykonane rzetelnie.
Jesteśmy zadowoleni. Drogo, ale polecamy. Na pewno będziemy współpracować w przyszłości przy dalszych pracach wykończeniowych domu.

Daria i Sebastain
 

Daria i Sebastain
Tokary
Piotr K.

Piotr K.,  Gdańsk Morena,  IV 2013

 

Gdaosk 20.05.2013

List Referencyjny

Z firmą BM KOMPLEKS współpracowałem w marcu bieżącego roku. Zlecona usługa obejmowała kompleksowe wykooczenie mieszkania od stanu deweloperskiego. Wszystkie prace zostały wykonane fachowo, starannie, szybko i zgodnie z ustalonym budżetem. Szczególnie cenię sobie jednak doradztwo i ciekawe rozwiązania zaproponowane w trakcie wykonywania usługi. Pomysły okazały się optymalne i aż miło popatrzed na efekt koocowy. Jeśli ktoś nie ma czasu ani wiedzy w zakresie kompleksowych remontów to firma BM KOMPLEKS wydaje się byd najlepszym rozwiązaniem Z pełnym przekonaniem mogę polecid ich usługi.

Pozdrawiam

Piotr K.
 

Piotr K.
Gdańsk Morena
Tomasz

Tomasz,  Gdańsk Przymorze,  II / III 2013

 

Gdańsk , marzec 2013

 

Referencje dla firmy BM KOMPLEKS

Firmę BM KOMPLEKS znalazłem dzięki stronie internetowej – poszukiwałem wykonawcy, który kompleksowo zająłby się wykończeniem kawalerki w nowo oddanym budynku „Albatros Tower” w Gdańsku Przymorzu. Firma zajęła się wykonaniem szybkiego projektu wnętrz, który konsultowaliśmy przez internet – bez zbędnej straty czasu z mojej strony. Po zaakceptowaniu projektu i zakresu prac instalacyjnych i wykończeniowych – wykonawca zakupił materiały wykończeniowe, wyposażenie i meble, pod okiem swojego architekta wykonał prace zawarte w umowie. Jesteśmy zadowoleni, naszym znajomym również się podoba wykończenie. Mieszkanie zostało oddane w terminie, posprzątane – gotowe do użytku. Polecam wykonawcę, zwłaszcza osobom, które nie maja zbyt wiele czasu ze względu na obowiązki zawodowe.

 
 

Tomasz
Gdańsk Przymorze
Michał Bochiński

Michał Bochiński,  Gdynia,  II 2013

 

Michał Bochiński
Gdynia

Gdynia 14.03.2013

LIST REFERENCYJNY

W okresie luty/marzec 2013 firma BM Kompleks wykonała usługę adaptacji nowego lokalu mieszkalnego. Zakres prac obejmował kompleksowe wykonanie robót kafelkarskich, hydraulicznych, elektrycznych, podłogowych oraz innych czynności związanych z wyposażeniem w standardzie „pod klucz”

Zlecone prace zostały wykonane fachowo, terminowo i z należytą starannością i interes zlecającego. Wartym podkreślenia pozostaje fakt, iż przedstawiciele firmy BM Kompleks na każdym etapie wykonywanej usługi służyli użyteczną i praktyczną radą.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę BK Kompleks jak rzetelnego wykonawcę robót remontowo – adaptacyjnych.

 

M. Bochiński
 

Michał Bochiński
Gdynia
Tomasz J.

Tomasz J.,  Gdańsk,  XI / XII 2012

 

REFERENCJE

W ubiegłym roku szukałem firmy remontowo-budowlanej, która przeprowadzi w starym mieszkaniu z wielkiej płyty kapitalny remont. Sprawa nie była prosta, gdyż chodziło mi o dość skomplikowane prace polegające między innymi na:
 

- zmiany układu ścian działowych, w tym konstrukcyjnych łącznie z dokumentacją projektową,
- kompletną wymianę instalacji elektrycznej łącznie z projektem i dokumentacją odbiorczą,
- gruntowne przeróbki instalacji CO wraz z wymianą grzejników,
- nową instalację wodno-kanalizacyjną,
- kompletną przebudowę i wykończenie łazienki i kuchni,
- wylewki betonowe i deski podłogowe,
- szpachlowanie i malowanie oraz zabudowy gipsowo kartonowe,
- wymiana wszystkich okien i drzwi
- kompleksowe wykończenie pod klucz

Firmę BM KOMPLEKS, która wykonała ten remont polecił mi znajomy,
który korzystał wcześniej z ich usług i muszę przyznać iż było to bardzo trafne polecenie.
Firma BM KOMPLEKS profesjonalnie i w określonym terminie wykonała wszystkie zlecone prace z najwyższą jakością i starannością. Należy podkreślić duże doświadczenie i wiedzę oraz wszechstronne doradztwo zarówno technologii jak i materiałów oraz używanie profesjonalnych narzędzi (między innymi instalacje CO zostały przerobione bez możliwości spuszczenia wody, dzięki zamrażaniu rur).

Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac i na pewno następny remont jaki będę
przeprowadzał zlecę właśnie tej firmie.

Szczerze polecam wszystkim firmę BM KOMPLEKS.
 

Tomasz J.
Gdańsk
Maciej

Maciej,  Gdańsk Szadółki,  IX 2012

     W miesiącu wrzesień/pażdziernik firma BM Kompleks wykonała prace wykończeniowe w naszym nowo zakupionym mieszkaniu na osiedlu "pięciu mostów" developer Solidin polska przy ul. Stężyckiej w Gdańsku.
     Prace obejmowały wszystko co niezbędne by zaadaptować mieszkanie w stanie developerskim do stanu nadającego się do mieszkania czyli, przeróbki instalacji hydraulicznej, kładzenie kafli i terakoty, założenie Wc, kabiny prysznicowej, umywali. Gładzenie i malowanie ścian i sufitu, wstawienie drzwi, kładzenie podłóg /deska barlinecka/, przeróbki instalacji elektrycznej.
     Prace zostały wykonane zgodnie z umówionym terminem i zakończyły się o czasie. Jakość prac uważam za satysfakcjonująca a drobne poprawki  które są nie do uniknięcia zostały poprawione na czas i bez problemów.

     Jesteśmy zadowoleni z usług firmy i śmiało możemy ja polecać na podstawie własnych doświadczeń.

     Na dodatkowy plus zasługuje fakt ze firma jako jedyna /poprosiliśmy o oferty od kilku innych firm/ przedstawiła w swojej ofercie dokładne wyliczenie, zakres i kosztorys prac i zgadzało się to pozniej z rzeczywistością i końcową ceną prac.
 

Maciej
Gdańsk Szadółki
Barbara i Krzysztof

Barbara i Krzysztof,  Gdynia,  VIII 2012

Gdynia 10.10.2012

 

Referencje

 

Na przełomie sierpnia i września 2012 firma BM Kompleks wykonała prace wykończeniowe w naszym nowym odebranym od dewelopera mieszkaniu.

Prace wstępne objęły projekt łazienki i WC oraz wykonanie kosztorysu ofertowego. Zostało to rzetelnie i obszernie udokumentowane co ułatwiło późniejsze prace i rozwiewało pomniejsze wątpliwości w etapie realizacji. Właściwe prace wykończeniowe objęły kompleksowe wykonanie obu łazienek (m.in. przeróbki murarskie, hydrauliczne i elektryczne, wykonanie sufitu podwieszanego i półek z karton-gipsu, położenie gresu i oczywiście tzw. biały montaż). Dodatkowo na balkonie został położony gres, a we wszystkich pomieszczeniach zostało wykonane szpachlowanie oraz malowanie ścian i sufitów.

Podczas prac mieliśmy z firmą BM Kompleks dobry kontakt co umożliwiało sprawne rozwiązywanie pojawiających się przeszkód czy problemów. Prace zostały wykonane fachowo i rzetelnie dlatego polecamy firmę BM Kompleks innym inwestorom.
 

Barbara i Krzysztof
Gdynia
Bartosz

Bartosz,  Gdynia,  VIII 2012

 

15.09.2012

Szanowni Państwo,                                                       

 

 

Niniejsza opinia jest wyrazem całkowicie niezależnej obserwacji i wniosków na potwierdzenie czego załączam poniżej swój adres e-mail, pod którym można się ze mną kontaktować w celu ewentualnej konsultacji.

Z firmą BM Kompleks skontaktowałem się w lipcu 2012 roku po zakupie mieszkania w stanie deweloperskim. Właściciele firmy wykazali się najwyższym profesjonalizmem odnośnie pomocy w projektowaniu wykończenia mieszkania jak i w celności wykonania wstępnego kosztorysu. Prace budowlano-remontowe wykonywane były w wyznaczonym w umowie czasie i skończone zgodnie z harmonogramem. Roboty wewnątrz mieszkania wykonane zostały na wysokim poziomie, starannie i precyzyjnie. Pomocne było doradztwo dotyczące zakupu odpowiednich materiałów. Firma chętnie brała pod uwagę moje sugestie i starała się sprostać wszystkim wymaganiom. Zaletą firmy jest to, że nie naraża potencjalnego klienta na „niespodzianki” i stres. BM Kompleks to ekipa, zdecydowanie warta polecenia.

 Adres e-mail: pbagdy@interia.pl
 

Bartosz
Gdynia
Anna i Krzysztof

Anna i Krzysztof,  Gdańsk Osowa,  VII 2012

 

   Sierpień 2012, Gdańsk

 

Referencje dla firmy BM KOMPLEKS

 

Zaplanowaliśmy remont części domu i szukaliśmy firmy, która kompleksowo zajmie się przygotowaniem i przeprowadzeniem wszystkich prac, nie tylko typowo wykończeniowych, ale także instalacyjnych , związanych z ogrzewaniem - w szerokim zakresie.

Firmę BM KOMPLEKS znaleźliśmy poprzez stronę internetową, zleciliśmy przygotowanie projektu wnętrz jadalni z kuchnią, łazienki i toalety. Po skończeniu projektu, zdecydowaliśmy się na powierzenie firmie wszystkich  prac wykończeniowych  i instalacyjnych. Szeroki zakres prac został wykonany rzetelnie i w terminie, dodatkowo, pod koniec remontu powierzyliśmy jeszcze dodatkowe prace wykończeniowe w naszym domu : wykończenie salonu i części klatki schodowej z korytarzykiem. Jesteśmy zadowoleni z wszystkich przeprowadzonych prac, współpraca układała się dobrze a my możemy się cieszyć wyremontowanym domem.

 

Anna i Krzysztof, Gdańsk Osowa

 

Anna i Krzysztof
Gdańsk Osowa
A. P. Krzemińscy

A. P. Krzemińscy,  Gdańsk,  VIII 2012

 

Gdańsk 20.09.12

REFERENCJE
 

Firmę BM Kompleks znaleźliśmy w Internecie. Naszą uwagę zwróciła strona internetowa,
bardzo profesjonalnie „zrobiona”, z bogatą galerią zdjęć przeprowadzonych remontów i kompleksowym wykonawstwem.
W naszym przypadku, zakres prac obejmował szpachlowanie, malowanie, tapetowanie,
sufity podwieszone, instalację elektryczną, wymianę fug i wygłuszenie dwóch ścian.
Prace zostały zakończone terminowo, rzetelnie z bardzo dobrym efektem.
Współpraca bez zarzutu, a co najważniejsze, jeśli po czasie „wyjdzie” coś do delikatnej
poprawki, firma nie odwleka przyjazdu, jest słowna i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta.
BM Kompleks to ekipa godna polecenia, która ma doświadczenie i zdolnych fachowców
( bardzo sympatycznych )

POLECAMY

 

A.P. Krzemińscy


 


 

A. P. Krzemińscy
Gdańsk
Danuta i Sławek

Danuta i Sławek,  Gdańsk,  III-V 2012

Gdańsk III-V.2012

Referencje

Po raz kolejny korzystaliśmy z usług firmy BM KOMPLEKS, tym razem remontowana była łazienka.
Firma przygotowała projekt, który zaakceptowaliśmy po małych zmianach. Kosztorys przedstawiono nam przed rozpoczęciem pracy i kolejny w trakcie, ponieważ przy okazji wyremontowaliśmy dodatkowe pomieszczenia domu. Jest to ważne, ponieważ mieliśmy kontrolę kosztów remontu. Prace wykonane były w dwóch etapach, a terminy dotrzymane. Pracownicy solidni, posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie.
Jesteśmy zadowolenie z pracy tej firmy – nasze oczekiwania zostały spełnione.

W związku z powyższym gorąco polecamy wszystkim firmę BM KOMPLEKS.

Firma rzetelna i godna polecenia.

 

Sławek i Danka C.
 
 

Danuta i Sławek
Gdańsk
J. i A.

J. i A.,  Gdańsk Wrzeszcz,  V 2012

 

Gdańsk, 03.06.2012 r.

 

 

BM KOMPLEKS
ul. Gen. Hallera 140
Gdańsk

 

 

REFERENCJE 

Firmę BM KOMPLEKS poleciła nam znajoma, która wcześniej korzystała z usług
tejże Firmy i zapewniała, że powierzając wykonanie remontu BM KOMPLEKS oddajemy mieszkanie w dobre ręce. Rzeczywiście remont mieszkania (52 m2) został przeprowadzony bardzo sprawnie – krótki termin realizacji, rzetelna praca fachowców, pomoc w każdej pojawiającej się trudnej sytuacji. Zlecone prace zostały wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i bardzo solidnie. Jednym słowem usługa wykonana naprawdę kompleksowo.

 Niezmiernie doceniamy dobry kontakt z właścicielami i życzliwą atmosferę współpracy.

 Wykonawca profesjonalny i godny zaufania. POLECAMY!

 

J. i A.
Gdańsk-Wrzeszcz


 


 

J. i A.
Gdańsk Wrzeszcz
Emilia z Królewskiego Wzgórza

Emilia z Królewskiego Wzgórza,  Gdańsk ,  II 2012

 

Wykonana przez firmę BM Kompleks łazienka spełniła nasze oczekiwania. Projekt wykonany przez Panią architekt pomógł nam przy wyborze firmy. Stały kontakt, odpowiednie doradztwo oraz pomoc w wyborze materiałów wykończeniowych, spowodowało że z miła chęcią polecamy tą firmę znajomym. W dzisiejszych czasach trudno o dobrych wykonawców. Nie wiadomo do jakiego fachowca się trafi. Poprzedni wykonawca źle wykonał prace w naszej łazience, co spowodowało wzrost kosztów oraz stracony czas.

Dlatego planując wykończenie salonu zamierzamy również skorzystać z usług firmy BM Kompleks.

 

Emilia z Królewskiego Wzgórza
 

Emilia z Królewskiego Wzgórza
Gdańsk
Elżbieta i Adam M.

Elżbieta i Adam M.,  Sopot,  II 2012

 

Sopot, 05.03.2012

                                                

  List referencyjny

           Firmia BM KOMPLEKS wykonała projekt oraz  kompletną przebudowę łazienki i kuchni naszego mieszkania usytuownego na poddaszu. O dużym zakresie   remontu może świadczyć wywiezione 16 metrów sześciennych gruzu i odpadów . Mimo to remont zakończył się zgodnie z terminem ustalonym w umowie czyli w trzy tygodnie.

Firma BM Kompleks zaskoczyła nas profesjonalizmem. Punktualność pracowników oraz właścicieli, otwarcie na nowe technologie i wyposażenie w nowoczesne narzędzia zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie. Całość remontu została przeprowadzona fachowo i w bardzo wysokim standardzie.
Zdecydowanie można powiedzieć,że pracownicy  w BM KOMPLEKS to ludzie bardzo dobrze znający się na swoim fachu a to  jest gwarancją, że zlecone prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i oczekiwaniami inwestora.

                                                                    
 

Elżbieta i Adam M.
Sopot
Anna Fijałek-Michalska

Anna Fijałek-Michalska,  Gdańsk os. Wróbla Staw,  I 2012

 

Witam,

 

Firmę BM Kompleks polecił mi znajomy, który również korzystał z ich usług.

Nasza współpraca rozpoczęła się od adaptacji przez Panią Beatę mojego pomysłu na mieszkanie.

W związku z tym, że było sporo czasu projekt został dopracowany do najdrobniejszego szczegółu.  Pani Beata ma bardzo duże doświadczenie i chętnie służy radą nawet w najbardziej wyszukanych pomysłach.

Następnie przyszedł czas na realizację, która ku naszemu zaskoczeniu przesunęła się o ponad miesiąc do przodu. Jednak dla firmy BM Kompleks był to tylko powód do wykazania się swoją niezawodnością.

Doprowadzenie mieszkania od stanu deweloperskiego do możliwości zamieszkania zajęło ponad 1 miesiąc. Roboty postępowały błyskawicznie i mimo czasem burzliwych rozmów wszystko zostało wykonane tak jak sobie tego życzyłam. 

Z czystym sumieniem  polecam współprace z firmą BM Kompleks laugh
 

Anna Fijałek-Michalska
Gdańsk os. Wróbla Staw
Mieczysław R

Mieczysław R,  Gdynia Redłowo,  XII 2012

Styczeń 2012

List referencyjny

W październiku ubiegłego roku odebrałem 50m2 mieszkanie w stanie developerskim na nowo budowanym osiedlu w Gdyni.
Mieszkam i pracuje na stałe za granicą Polski, więc pojawił się problem z wykończeniem i urządzeniem tego mieszkania. W Internecie znalazłem firmę kompleksowo realizującą takie przedsięwzięcia BM KOMPLEKS z siedzibą w Gdańsku. Ich strona internetowa wydała mi się bardzo wiarygodna więc skontaktowałem się z tą firmą. Po wstępnym omówieniu moich potrzeb oraz wymagań architekt firmy BM KOMPLEKS przygotował kilka interesujących koncepcji aranżacji, z których wybrałem najbardziej mi odpowiadającą.
Dalej poszło już wszystko bardzo sprawnie i łatwo:

 1. Podpisaliśmy stosowne umowy
 2. Powstał bardzo dobry projekt aranżacji wnętrz obejmujący zmiany układu ścian, instalacji, wykończenia łazienki i pokoi  oraz projekt z zabudowami meblowymi
 3. Następnie firma wykonała kompleksowo wszystkie prace remontowo-wykończeniowe zgodnie z założeniami w projekcie
 4. W ostatnim etapie mieszkanie zostało umeblowane tak, aby można było w nim zamieszkać

Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy BM KOMPLEKS.
Wszystkie prace zarówno projektowe jak i wykończeniowe odbywały się bez bezpośredniego kontaktu ze mną. Jedyna droga przekazu wiadomości to wizualizacje, rysunki i ustalenia mailem. Wszystkie ustalone materiały zakupywane i dostarczane również przez firmę BM KOMPLEKS.
Projekt bardzo funkcjonalny i wizualizacje odzwierciedlające faktyczny stan końcowy.
Wykonanie wszystkich prac wykończeniowych bardzo staranne i estetyczne z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów.
Bardzo wysoka jakość wykończenia.
Termin realizacji zaledwie miesiąc zgodnie z umową. 


Moje oczekiwania spełnione w 100% bez najmniejszych problemów również z rozliczeniem.
Jednym słowem : Firma BM KOMPLEKS profesjonalnie realizująca projektowanie i wykończenie wnętrz pod klucz, którą bardzo gorąco polecam wszystkim inwestorom
 

Mieczysław R
Gdynia Redłowo
Monika i Jacek Beśka

Monika i Jacek Beśka,  Sopot,  VI - VII 2011

Monika i Jacek Beśka

Sopot
23.07.2011

 

Referencje dla BM Kompleks

 

Jeżeli ktoś szuka rzetelnej i fachowej firmy budowlanej, to zdecydowanie polecamy firmę BM Kompleks.

Z firmą tą podpisaliśmy umowę na wykonanie adaptacji strychu i przyłączenie nowopowstałych pomieszczeń z naszym mieszkaniem poniżej.
Projekt, który powstawał przez niemal dwa lata z powodu na komplikacje techniczne zadania, firma BM Kompleks zrealizowała zaledwie w miesiąc.
Z przestrzeni strychu należało wygospodarować dwa pomieszczenia, z których jedno to pokój, a drugie to łazienka. Najpierw jednak należało wzmocnić istniejącą konstrukcję stropu i dachu. Było to niebagatelne zadanie, polegające na zainstalowaniu blisko 8 metrowej belki stalowej, na trzecim piętrze kamienicy, bez możliwości postawienia dźwigu.
Wykonanie otworu w stropie na nowe schody łączące dwie kondygnacje wiązało się z przebudową istniejącej konstrukcji stropu.
Budowa łazienki wymagała wykonania wszelkich instalacji hydraulicznych od podstaw.
Do prac hydraulicznych należy koniecznie dodać ogrzewanie w postaci ogrzewania podłogowego i instalacji grzejników naściennych łącznie z całą instalacją zasilającą je.
Połączenie naszego mieszkania z adaptacją strychu wiązało się również z poważną ingerencją w istniejące pomieszczenia, a potem ich odbudowę.
I tak wielkie zadanie zostało zrealizowana zaledwie w 4 tygodnie!
Kontakt z firmą był całkowicie przypadkowy, bez polecenia, a złe doświadczenia z poprzedniego remontu, który mieliśmy w mieszkaniu, powodował od początku naszą wzmożoną uwagę.
Jednak współpracę od dnia przyjęcia tematu można nazwać co najmniej wzorową.
Przygotowanie kosztorysu, przygotowanie się do wykonania zadania, terminowość, tempo pracy, a w końcu niezwykłą fachowość i dokładność, należy ocenić bardzo wysoko.
Remonty w starych kamienicach, to zdecydowanie nie to samo co wykończenia nowych budynków. Tu problemów było sporo, ale gdzie problem, tam zaraz i rozwiązanie.
Rzecz dla nas prawie niesłychana (szczególnie po poprzednich remontowych doświadczeniach), by tak duże zadanie przebiegło tak sprawnie.

Reasumując – firma solidna i fachowa w każdej budowlanej dziedzinie. Kierowanie pracami, zaopatrzenie, wszystko jakby można było sobie życzyć. SZCZERZE POLECAMY!!!
 

Monika i Jacek Beśka
Sopot
Krzysztof

Krzysztof,  Gdańsk Osowa,  III 2011

Gdańsk 22-04-2o11

 

REFERENCJE

 

Firma BM KOMPLEKS wykończyła kompleksowo mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84m2, które wcześniej było w stanie developerskim.
Zakres prac obejmował: wykonanie projektu aranżacji wszystkich pomieszczeń, zakup większości materiałów budowlanych, wykonanie nietypowych zabudów z płyt gipsowo kartonowych, cekolowanie i malowanie ścian, położenie podłóg, montaż wszystkich drzwi wewnętrznych, położenie płytek w łazience i toalecie oraz montaż wanny, kabiny prysznicowej, umywalek, miski ustępowej.

Wszystkie pracy zostały wykonane profesjonalnie, fachowo i szybko ,a wykończenie mieszkania od momentu przekazania kluczy trwało tylko 4 tygodnie.

Dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników firmy BM KOMPLEKS w wykończenie mojego mieszkania, nie musiałem wielu rzeczy załatwiać sam , gdyż zrobiła to za mnie firma BM KOMPLEKS.

Polecam wszystkim firmę BM KOMPLEKS, a zwłaszcza osobom, które nie mają czasu zająć się sami wykończeniem mieszkania, ze względu na intensywne obowiązki zawodowe.
 

Krzysztof
Gdańsk Osowa
P.U.H. Twój Dom

P.U.H. Twój Dom,  Olsztynek,  II 2011

 Olsztynek 15.02.2011

P.U.H. "Twój Dom"  Marek Mockiewicz
11-015 Olsztynek
ul. Klonowa 2
                              

 

Referencje

                Dla firmy BM KOMPLEKS z siedzibą przy ul. Hallera w Gdańsku zleciliśmy wykończenie 4 łazienek i podłóg w budowanym przez moją firmę domu w miejscowości Nowa Wieś.

                Zakres prac zleconych podwykonawcy firmie BM KOMPLEKS obejmował ułożenie płytek  ściennych i podłogowych, montaż baterii podtynkowych i odpływów liniowych prysznicy, oraz montaż armatury sanitarnej WC i bidetów oraz prace wykończeniowe.

                Wszystkie zlecone prace zostały wykonane bardzo dobrze i solidnie. Pracownicy firmy BM KOMPLEKS wykazali się bardzo dobrą znajomością zagadnień budowlanych oraz dokładnością i precyzją wymaganą przy takich pracach. Prace zostały wykonane w ustalonym wcześniej dość krótkim wymaganym terminie.

                Jako główny wykonawca inwestycji jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac przez firmę BM KOMPLEKS, która terminowo i solidnie wykonała zlecenie. Warto dodać iż firma posiada niezbędny, profesjonalny sprzęt i narzędzia co jest dodatkowym gwarantem ich wiarogodności. 

Polecam tą firmę dla wszystkich jej przyszłych klientów, zarówno indywidualnych jak i firm.   
 

P.U.H. Twój Dom
Olsztynek
MIchał Żuchowski

MIchał Żuchowski,  Gdańsk Zaspa,  X 2011

 

 REFERENCJE

 

 

 

 

Adaptacja mieszkania w stanie deweloperskim została przeprowadzona rzetelnie i w krótkim terminie.
Aranżacja wnętrza na wysokim poziomie, bardzo łady projekt.

Wykonawstwo pod czujnym, doświadczonym i fachowym okiem właściciela nie pozostawiało żadnych zastrzeżeń.
Ogólnie polecam.


 

Pozdrawiam

--
Michał Żuchowski
 
 

MIchał Żuchowski
Gdańsk Zaspa
Ewa i Marek

Ewa i Marek,  Sopot - Kamienny Potok,  IX 2011

 

Sopot, 03.11.201 1

Referencje dla BM Kompleks

 

Firma BM Kompleks przygotowała dla nas projekt a na przełomie lipca i sierpnia 2011 wykonała kapitalny remont 4-pokojowego mieszkania w bloku z końca lat siedemdziesiątych.
Zakres prac obejmował między innymi przebudowę łazienki polegającą na połączeniu jej z toaletą, przesunięcie ścianki działowej, wymiana instalacji hydraulicznej, częściowa wymiana instalacji elektrycznej, wymiana drzwi wewnętrznych i wejściowych, wymiana kaloryferów, wymiana okien, wymiana podłóg, wymiana płytek na podłodze i na ścianach, wyrównanie i malowanie ścian, wymiana wanny, umywalki, miski sedesowej.

Remont został wykonany w przeciągu miesiąca i nie wymagał od nasz zaangażowania, a zakup wszystkich potrzebnych materiałów był realizowany przez BM Kompleks.
W tym czasie mogliśmy pozwolić sobie na wyjazd na 2-tygodniowe wczasy. Konieczne ustalenia były przeprowadzane telefonicznie alb o przez e-maila.
Firma BM Kompleks przygotowała również całą dokumentację techniczną wymaganą przez Spółdzielnię Mieszkaniową w celu uzyskania zezwolenia na remont mieszkania. Przygotowany przez firmę BM Kompleks projekt obejmował również aranżację mieszkania wraz z propozycją poszczególnych mebli, projektem zabudowy kuchni, zabudowy stałej w postaci szaf w sypialni i przedpokoju, szafek w łazience i przedpokoju, szafki na buty, wieszaka, lamp, plafonów i kinkietów.
Można było również liczyć na pomoc firmy BM Kompleks przy wyborze i zakupie mebli a zabudowę stałą wykonał stolarz polecony przez firmę BM Kompleks. Również montaż rolet i plis na okna wykonała firma polecona nam przez firmę BM Kompleks.

Ostateczny efekt remontu l aranżacji pomieszczeń w pełni nas satysfakcjonuje, Zatem z przyjemnością możemy polecić firmę BM Kompleks kolejnym osobom.
 

Ewa i Marek
Sopot - Kamienny Potok
Jacek i Małgosia

Jacek i Małgosia,  Gdańsk Stare Miasto,  V 2011

Dla:

BM Kompleks

REFERENCJE

Gdańsk Śródmieście, Lipiec 2011

 

 

Firmie BM Kompleks zleciliśmy wykończenie na przełomie maja i czerwca łazienki będącej w stanie deweloperskim w nowym kompleksie apartamentowo - usługowym w Gdańsku Śródmieście. Zakres prac obejmował m.in.:

 • prace hydrauliczne związane z przyłączeniem urządzeń sanitarnych,
 • położenie glazury i terakoty,
 • wykonanie ścian i sufitu podwieszanego w technologii gips-karton,
 • prace murarskie związane z przesuwaniem ścianki działowej.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje wykonanie przez firmę BM Kompleks brodzika z terakoty na poziomie podłogi, co wiązało się z przebudową pionu odpływu.

Dodatkowo, zleciliśmy także firmie BM Kompleks położenie w pozostałej części mieszkania drewnianej podłogi oraz malowanie ścian i sufitu.

Prace były wykonane wzorowo, z najwyższą starannością i jakością, w uzgodnionym terminie i budżecie.

Polecam firmę BM Kompleks każdemu, kto poszukuje solidnej i rzetelnej firmy realizującej kompleksowe usługi wykończeniowe!
 

Jacek i Małgosia
Gdańsk Stare Miasto
Anna i Mariusz

Anna i Mariusz,  Gdynia,  V 2011

 

REFERENCJE

 

W naszym przypadku zlecone prace dotyczyły nowej aranżacji poddasza w mieszkaniu dwupoziomowym polegającej na wydzieleniu dwóch niezależnych pokoi dla córek z korytarzem oraz przebudową łazienki.

 Zakres prac obejmował:

- Demontaż istniejących ścian działowych oraz podłóg
- Poprawę ocieplenia ścian dachowych
- Wstawienie nowych ścian, oraz dodatkowych  okien dachowych
- Wykonanie Instalacji elektrycznych oraz grzewczych replica piaget watches
- Położenie paneli podłogowych
- Szpachlowanie i malowanie mieszkania
- Renowacje i lakierowanie schodów

 Z przyjemnością chcielibyśmy polecić firmę BM KOMPLEKS  jako uczciwego, solidnego oraz terminowego wykonawcę.

 Gdynia Maj 2011
 

Anna i Mariusz
Gdynia
Irena i Bogdan Beśka

Irena i Bogdan Beśka,  Sopot,  IV 2012

 

Od dłuższego czasu myślałam z mężem o remoncie łazienki. Mamy niestety bardzo małą łazienkę. Była tylko wanna, sedes i nic więcej. Nie było umywalki, pralki ani żadnej szafki- wiadomo, z braku miejsca.
Myśleliśmy o kabinie żeby zyskać trochę miejsca chociaż na umywalkę. Firm budowlanych jest sporo, ale trudno było wybrać, bo nie jest łatwo na tak małej powierzchni wszystko zmieścić.
W międzyczasie syn nasz robił adaptacje strychu, wziął firmę BM Kompleks-Kompleksowe realizacje wnętrz. Był to strych w starym budownictwie - ogólnie ''koszmar'' ,właśnie ta firma spisała się znakomicie. Jest w tej chwili piękna, duża łazienka i pokój.
Od pierwszego dnia firma ta ''szła jak burza''. Zrobili wszystko bardzo ładnie, a pracy mieli naprawdę sporo, cały remont zakończyli nawet półtora tygodnia przed planowanym terminem. Efekt jest niesamowity. Jak zobaczyłam to już wtedy zdecydowałam się żeby naszą łazienkę zajęła się ta właśnie firma. Pani Beata - architekt zrobiła projekt, ustaliliśmy termin. No i właśnie jesteśmy już po remoncie. Aż trudno uwierzyć, że jest to ta sama łazienka.
Remont zaplanowany był na dwa tygodnie, skończył się dzień wcześniej. Jest naprawdę bardzo ładna-robi wrażenie. Oczywiście jest mała, ale jest kabina, sedes, umywalka z serii na małe łazienki i 3 szafki. Wszystko zrobione jest'' ze smakiem'', profesjonalnie. Wykorzystany jest dosłownie każdy centymetr-mini półki w kabinie. Płytki są o wymiarach 25x40cm i położone poziomo co daje wrażenie, że jest większa i 2 szafki z lustrami, które też wizualnie powiększają łazienkę.
Ponadto chciałabym dodać, że pracownicy tej firmy -p. Janusz, p. Maciej i p. Karol są profesjonalistami i przemiłymi, sympatycznymi ludźmi.
Ogólnie podsumowując-jesteśmy zadowoleni, wszystkim bardzo się podoba i śmiało tą firmę polecam.

Z poważaniem Irena Bogdan Beśka
 

Irena i Bogdan Beśka
Sopot
Jacek P.

Jacek P.,  Gdańsk Przymorze,  III 2012

 

Ponieważ po zakupie mieszkania nie mogłem sobie pozwolić na osobiste
doglądanie robót wykończeniowych, postanowiłem poszukać firmy, która
wykonałaby dla mnie remont w całości. W wyszukiwarce internetowej
zwróciłem uwagę na kompetentnie i czytelnie zaprojektowany portal
firmy BM Kompleks. Tak się wszystko zaczęło. W ciągu miesiąca został
przygotowany kosztorys, omówiliśmy zakres robót, wybraliśmy materiały
i ustaliliśmy termin rozpoczęcia i zakończenia prac. Współpraca
przebiegała bez zarzutu - tak z właścicielami, jak i z całą ekipą
wykonawczą. Wszystkie planowane w umowie terminy zostały dotrzymane.
Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam każdemu usługi firmy
BM Kompleks!
 
 

Jacek P.
Gdańsk Przymorze
Mikołaj i Agnieszka

Mikołaj i Agnieszka,  Gdynia Dąbrowa,  IV 2011

 

Mikołaj i Agnieszka                                                                           Gdynia Dąbrowa, maj 2011

 

REFERENCJE

 

            Wiosną zakupiliśmy dwupoziomowe mieszkanie i postanowiliśmy dostosować je do własnych potrzeb. Skorzystaliśmy z usług firmy BM KOMPLEKS. Współpraca nasza obejmowała etap wyszukania przy pomocy Pani architekt rozwiązania funkcjonalnego zgodnego z naszymi oczekiwaniami po kompleksową realizację na podstawie wybranego wariantu.

 Zakres zrealizowanych prac projektowych:

 • projekt wydzielenia dodatkowego pokoju na poziomie dolnym
 • projekt realizacji dodatkowej łazienki w miejscu istniejącej garderoby na poziomie górnym.

 Zrealizowane prace na etapie wykonawstwa:

 • Wykonanie nowych ścian działowych z płyt GK,
 • Wykonanie nowych odcinków  instalacji wodnej i kanalizacyjnej
 • Wykonanie nowej instalacji grzewczej
 • Wykonanie nowych odcinków i przeróbka istniejącej instalacji elektrycznej
 • Układanie płytek ceramicznych
 • Wykończenie podłóg
 • Szpachlowanie i malowanie.
 • Montaż armatury łazienkowej

          Zlecone  prace zostały wykonane starannie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i ustalonym kosztorysem. Dobra organizacja i koordynacja prac sprawiła, że zadanie zostało ukończone przed uzgodnionym terminem. Pomoc przy doborze rozwiązań materiałowych i miła atmosfera w trakcie samego remontu były dodatkowym atutem.

          Warto dodać, że dodatkowa łazienka została zaprojektowana na stosunkowo niewielkiej przestrzeni, czego jednak -  dzięki projektowi Pani architekt – prawie się nie odczuwa.

          Zdecydowanie polecamy firmę BM KOMPLEKS jako rzetelnego, doświadczonego i w pełni profesjonalnego wykonawcę z profesjonalną obsługą projektową.
 

Mikołaj i Agnieszka
Gdynia Dąbrowa
Krzysztof N.

Krzysztof N. ,  Gdańsk Jaseiń,  II 2011

Gdańsk dnia 28.02.2011

 

Referencje

 

                Niniejszym udzielam firmie „BM KOMPLEKS – Kompleksowe realizacje wnętrz” referencji jako rzetelnemu wykonawcy zleconych prac remontowych.

                Firma BM KOMPLEKS w lutym bieżącego roku wykonała dla mnie prace remontowe polegające m.in. na wykonaniu sufitu podwieszonego z oświetleniem punktowym, położeniu tapet, wykonaniu nietypowej zabudowy w technologii karton-gips, malowaniu, szpachlowaniu, modyfikacji i rozbudowie instalacji elektrycznej itd.

                Wyżej wymienione prace zostały wykonane terminowo, niezwykle rzetelnie i dokładnie. Pozytywnie zaskoczył mnie profesjonalizm, życzliwość, wysoka kultura osobista pracowników jak i właścicieli. Ostateczny efekt przerósł zdecydowanie moje oczekiwania.
 

Krzysztof N.
Gdańsk Jaseiń
Remigiusz i Anna

Remigiusz i Anna,  Kowale ul.Zeusa,  I 2011

Kowale 31.01.2011

Remigiusz i Anna
ul. Zeusa 23/8
80-180 Kowale

Referencje

Polecam firmę BM KOMPLEKS przede wszystkim za profesjonalne podejście do klienta, terminowość oraz sprawne wykonanie robót i użycie nowoczesnych technologii.
Firma wykonała aneks kuchenny w dużym pokoju a w miejsce dawnej kuchni – pokój dla syna.
Wszelkie zlecone prace m.in. przenoszenie hydrauliki, elektryki , położenie paneli podłogowych, szpachlowanie, malowanie czy dostawienie ścianki z płyt gipsowych nie stanowiło żadnego problemu. Ze wszystkich zleconych prac firma wywiązała się bez zarzutów. Prace zostały wykonane starannie i wg projektu a ewentualne „zmiany” były zawsze konsultowane.

Polecamy firmę BM Kompleks, jesteśmy z tej firmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim.  

Remigiusz i Anna


 


 

Remigiusz i Anna
Kowale ul.Zeusa
Magda i Marek

Magda i Marek,  Gdańsk os. Miłe,  XI 2010

 

Magda i Marek
Gdańsk, listopad 2010

 

Referencja

 

                Na listopad 2010 roku, zaplanowaliśmy sobie remont w naszym domu. Głównie chcieliśmy przeprowadzić przebudowę salonu, jadalni i kuchni oraz odświeżyć klatkę schodową. Umówiliśmy się na spotkanie z kilkoma firmami, ale tylko firma „BM KOMPLEKS”, w naszym odczuciu, podeszła do sprawy profesjonalnie i tylko z tą firmą umówiliśmy się na kolejne spotkania. Pozostałe firmy odpadły już na wstępie.

                Na samym początku, wszystko zostało omówione z architektem. Przedstawiono nam projekty planowanych zmian w 3D. Gdy ustaliliśmy szczegóły i zakres prac, przystąpiono do realizacji.

Prace przebiegały zgodnie z wytyczonym harmonogramem. Na bieżąco były rozwiązywane ewentualne problemy i zmiany. Nigdy nie usłyszeliśmy, że czegoś nie da się zrobić. Cała ekipa wykonywała swoją pracę bardzo sumiennie i profesjonalnie.

                Końcowy efekt bardzo nas satysfakcjonuje. Wszystko zostało zrobione tak, jak to sobie wyobrażaliśmy.

                Z czystym sumieniem możemy polecić firmę „BM KOMPLEKS” każdemu, kto planuje przebudowę, rozbudowę oraz zwykły remont mieszkania lub domu. My na pewno będziemy jeszcze korzystać z usług firmy „BM KOMPLEKS”
 

Magda i Marek
Gdańsk os. Miłe
SOKÓŁKA S.A.

SOKÓŁKA S.A.,  Rumia,  IX 2010

Rumia 25.10.2010

LIST REFERENCYJNY

Pragnę Państwu polecić firmę remontowo usługową BM KOMPLEKS z siedzibą w Gdańsku przy ul Hallera 140. Jest wykonawcą godnym zaufania, firma w pełni profesjonalna. Wykonana została przebudowa pomieszczenia biurowego, zaaranżowanie pomieszczenia magazynowego, oraz wymiana ogromnych witryn z Aluminium MB 75 z szybami o wysokiej odporności na łamanie, i łączeniami technicznymi.

Zakres prac:
- demontaż witryn
- demontaż części ściany zewnętrznej , nie naruszenie elewacji i usunięcie
gruzu.
- obróbki murarsko tynkarskie otworów okiennych wraz z materiałem własnym
- ułożenie parapetów zewnętrznych z płytek wraz z materiałem własnym
- montaż witryn Aluminium MB 75
- ścianki działowe murowane w technologii YTONG 120mm z własnym
materiałem
- założenie tynków gipsowych maszynowych na siatce z własnym materiałem

Firma BM KOMPLEKS w pełni i solidnie wykonała powyższe prace w określonym terminie. Pracownicy są pełni profesjonalizmu i dokładności. Każdy sumiennie i całkowicie wykonuje powierzone mu obowiązki. Firma posiada niezbędny sprzęt budowlany do wielu trudnych zadań.

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę BM KOMPLEKS ze względu na dokładność i profesjonalizm, który jest widoczny od pierwszej rozmowy.
 

SOKÓŁKA S.A.
Rumia
Jolanta i Andrzej Wałachowscy

Jolanta i Andrzej Wałachowscy ,  Gdańsk os. Foscha

 

Gdańsk
osiedle  gen. Foscha

REFERENCJE

                Zleciliśmy dla firmy BM KOMPLEKS wykończenie mieszkania o pow. ponad 100m2 w stanie developerskim. Zakres prac obejmował:

 • Wyburzenie i murowanie części nowych ścian działowych,
 • Wykonanie  sufitów podwieszanych i różnego rodzaju zabudów wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych.
 • Przeróbki instalacji wodnej i kanalizacyjnej
 • Wykonanie nowych instalacji grzewczych, w tym ogrzewania podłogowego
 • Wykonanie skomplikowanej instalacji elektrycznej i teleinformatycznej
 • Kompletne wykończenie łazienek
 • Wykończenie podłóg
 • Szpachlowanie i malowanie całego mieszkania.

 

Ze wszystkich zleconych prac, pomimo ich złożoności firma wywiązała się bez zarzutów. Wszystkie prace zostały wykonane starannie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz dołączonym projektem. Podczas trwania prac, istniała z nami dobra komunikacja, a wszystkie problemy oraz zmiany były na bieżąco konsultowane.
Po zakończeniu wszystkich prac mieszkanie zostało starannie wysprzątane.

Polecam firmę BM KOMPLEKS, jak rzetelnego i mającego duże doświadczenie wykonawcę wszelkich prac wykończeniowych.
 

Jolanta i Andrzej Wałachowscy
Gdańsk os. Foscha
Inwestor z Brzeźna

Inwestor z Brzeźna ,  Gdańsk Brzeźno,  IX 2010

 Gdańsk 15.11.2010 r

 

LIST REFERENCYJNY

 

             Niniejszym pragnę Państwu polecić firmę remontowo – wykończeniową BM KOMPLEKS   z siedzibą w Gdańsku przy ul Hallera 140, jako wykonawcę godnego zaufania i w pełni profesjonalnego. BM KOMPLEKS wykonał remont kompleksowy w obiekcie mieszkalnym o pow.48m2

            Zakres prac obejmował:
- kompleksowe projektowanie i aranżacja mieszkania;
- roboty rozbiórkowe;
- posadzki:
- tynki;
- sufity podwieszane;
- murowanie ścian;
- układanie płytek ściennych i terakoty;
- wymiana stolarki drzwiowej;
- wymiana instalacji sanitarnych;
- wymiana instalacji wodno kanalizacyjnej;
- wymiana instalacji centralnego ogrzewania;.
- wymiana instalacji elektrycznej;
- kompleksowe wykończenie wnętrz.

            Powyższe prace zostały wykonane w wymaganym terminie i z należytą starannością.
Zatrudnieni pracownicy do wykonania robót posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonane roboty.

Firma posiada wymagany sprzęt do wykonania prac budowlanych i podczas wykonywania robót panuje ład i porządek. W  pełni zapewniony jest  nadzór i kontrola co ma przełożenie na jakość robót.

           Z pełnym zaufaniem polecam  firmę BM KOMPLEKS kolejnym inwestorom jako solidnego i godnego zaufania wykonawcę robót remontowo – budowlanych.
 

Inwestor z Brzeźna
Gdańsk Brzeźno
Ewa i Andrzej

Ewa i Andrzej,  Gdynia Wielki Kack,  V - VI 2010

Mieszkanie 80m2 w stanie surowym oddane zostało firmie BM Kompleks do zaprojektowania i wykonania wszelkich prac wykończeniowych.

Firmę tę poznałam przez internet. Wstępne spotkania z wizualnymi i kolejne w czasie budowy - realizacji oceniam bardzo dobrze.

Oczekiwania jako klienta BM Kompleks zostały spełnione - bardzo dobre tempo prac, bardzo dobra organizacja zespołu pracowników, profesjonalne wykończenie z naciskiem na detale, fachowa pomoc, miła atmosfera, wyczuwalna chęć poznania gustu i stylu klienta w celu osiągnięcia satysfakcji i zadowolenia.
 

Ewa i Andrzej
Gdynia Wielki Kack
Biuro Rachunkowe Roman Kamm

Biuro Rachunkowe Roman Kamm,  Gdańsk Przymorze,  I - II 2010

Gdańsk 25.11.2010

LIST REFERENCYJNY

   Jako właściciel Biura Rachunkowego Roman Kamm, stwierdzam, że firma "BM KOMPLEKS" Beata Wawryniuk - Liksza z siedzibą : 80-251 Gdańsk, ul. Matki Polki 12/1 była wykonawcą adaptacji lokalu na potrzeby mojego Biura Rachunkowego co między innymi obejmowało : przebudowę łazienek, kompleksowe wykonanie wszystkich instalacji wraz z kompletacją dokumentacji technicznej, adaptacją poddasza lokalu a także całościową aranżację lokalu.

     Wymieniony zakres robót został zrealizowany przez firmę "BM KOMPLEKS" w Gdańsku zgodnie z dokumentacją techniczną, przepisami prawa budowlanego oraz w standardzie zgodnym z maszymi oczekiwaniami.
     Firma "BM KOMPLEKS" posiada odpowiednią kadrę techniczną oraz odpowiedni sprzęt, co pozwala na sprawne wykonanie robót i stosowanie nowoczesnych technologii.
     Dzięki prawidłowej organizacji pracy i dużemu doświadczeniu w kierowaniu robotami zadanie zostało wykonane terminowo zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem, co zostało w efekcie uwieńczone obopólną satysfakcją terminowego oddania nam obiektu.

     Stwierdzamy, że firma "BM KOMPLEKS" świadczy usługi w swojej branży w sposób rzetelny i profesjonalny, z poszanowaniem interesów Zleceniodawcy.
 

Biuro Rachunkowe Roman Kamm
Gdańsk Przymorze
A i M Morena

A i M Morena,  Gdańsk Morena,  I 2010

Gdańsk Morena 15.02.2010

 

LIST REFERENCYJNY

 

Zleciliśmy firmie BM KOMPLEKS całkowity remont kapitalny mieszkania 60m2 w wieżowcu z wielkiej płyty.

Firma wykonała kapitalny remont łazienki i WC , płytki w kuchni oraz wymianę wszystkich drzwi, szpachlowanie i malowanie całego mieszkania.
Wszystkie zlecone prace zostały wykonane starannie i bez zastrzeżeń a co ważne w ustalonym wcześniej terminie pomimo różnych problemów wynikających w trakcie prac.
Jesteśmy z tej firmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim.

 

A i M
Gdańsk Morena 


 


 

A i M Morena
Gdańsk Morena
F.H.U KAMELIA

F.H.U KAMELIA,  Gdańsk Przymorze,  XI - XII 2009

F.H.U KAMELIA
ANNA KAMM
ul. Gen. Bora Komorowskiego 44/2
80-377 GDAŃSK

 REFERENCJE

   Niniejszym oświadczan, że firma "BM KOMPLEKS Beata Wawryniuk-Liksza" była wykonawcą remontu w budynku usługowym, w którym znajduje się gabinet kosmetyczny "KAMELIA" Anna Kamm. Wartość robót brutto przekroczyła 50 tys. złotych i obejmowała roboty modernizacyjne zgodnie ze zmianą projektową klatki schodowej i ciągów komunikacyjnych w gabinecie. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z ustaleniami i dokumentacją techniczną. Nadzór nad budową sprawowany przez wykonawcę odbywał się nienagannie i bezkonfliktowo. Na budowie panował porządek. budowa była zabezpieczona, prace przebiegały terminowo.
   Możemy polecić innym inwestorom firmę "BM KOMPLEKS" jako wykonawcę posiadającego dużą wiedzę i doświadczenie.
 

F.H.U KAMELIA
Gdańsk Przymorze
Piotr T

Piotr T ,  Gdańsk - Morenowe Wzgórze ,  XII 2009

Moja referencja ponizej:

 

Polecam ekipę BM Kompleks, przede wszystkim za terminowość wykonania zadań, profesjonalne podejście do klienta (spotkanie, wycena), oraz elastyczność do zmian w projekcie i wycenie.

Dobrze wykonali swoje zadania, w trakcie prac była dobra komunikacja, zawsze można było się poradzić w "trudnych" decyzjach, szczególnie ważne dla osób mało doświadczonych. Prace objęły wykończenie niedużego 2-pokojego mieszkania w stanie deweloperskiem. A więc wykończenie łazienki, podłóg w całym mieszkaniu, montaż drzwi oraz malowanie.

Ogólnie cieszę się, ze skorzystałem z ich usług.

 

Piotr z Gdańsk-Morena


 


 

Piotr T
Gdańsk - Morenowe Wzgórze
Edyta i Grzegorz

Edyta i Grzegorz,  Gdynia Dąbrowa,  VIII - XII 2009

List Referencyjny


 

W roku 2009 zakupiliśmy mieszkanie w stanie developerskim w Gdyni – Dąbrowie przy ulicy Wiczlińskiej. Developer polecił nam wykonawcę wykończenia mieszkania – Firmę BM Kompleks co było strzałem w „10”.

Prace wykończeniowe dotyczyły kompleksowego wykończenia mieszkania dwu poziomowego o powierzchni 80 metrów kwadratowych wraz z przebudową drugiego poziomu i przygotowaniem dodatkowego węzła sanitarnego. Oczywiście projekt mieszkanie w tempie ekspresowym został wykonany również przez BM Kompleks.

Chcielibyśmy również wspomnieć, że wszystkie prace były monitorowane przez nas „ odległość” – w czasie wykończenia mieszkania przebywaliśmy za granicą i nasz kontakt ograniczał się do maili i telefonów. Postęp praca monitorowaliśmy za pomocą zdjęć które systematycznie były do nas przesyłane. Ku naszemu zaskoczeniu i wbrew naszym obawom, wszystko zostało wykonane zgodnie z projektem i na czas. Wszelkie zakupy materiałów potrzebnych do wykończenia  mieszkania były wykonywane przez BM Kompleks. Chcielibyśmy również nadmienić, że koszt końcowy był w 100% zgodny ze wstępnym kosztorysem, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza.

Jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracą z BM Kompleks i z czystym sumieniem możemy wszystkim polecić tego wyjątkowo solidnego .

 

Edyta i Grzegorz
Gdynia Dąbrowa
Janusz Łukojć

Janusz Łukojć,  Gdańsk Oliwa,  IX 2009

OPINIE O FIRMIE BM Kompleks

W roku 2009 byłem zmuszony wykonać remont kapitalny w starym budownictwie (budynek z 1914r) w starej Oliwie. Szukałem wykonawców przez pół roku. Wybrałem firmę BM Kompleks ponieważ tylko ta firma sprawiała wrażenie, że jest w stanie w jak najkrótszym czasie ten zakres prac przeprowadzić.

Remont polegał na wymianie stolarki i wszystkich instalacji ( elektrycznej, wodociągowej, grzewczej ), wymianie podłóg, sufitów, przebudowie ścian oraz tynków.

Jestem  z tego wyboru bardzo zadowolony ponieważ oprócz fachowego doradztwa firma sama dowoziła zakupione towary a co najważniejsze przy tej skali prac dotrzymali terminu ich wykonania. Remont trwał 33 dni i jestem do dziś z tego wyboru zadowolony.
 

Janusz Łukojć
Gdańsk Oliwa
Leszek Krzynówek

Leszek Krzynówek,  Gdańsk Oliwa,  III 2009

Leszek Krzynówek
Gdańsk - Oliwa
Inwestor

Referencje

Firma BM Kompleks z Gdańska wykonała w moim domu remont polegający na adaptacji pomieszczeń piwnicznych na saunę z siłownią i łazienką dla własnego użytku.
Prace były utrudnione ze względu na wiek budynku i dużą ilość różnych instalacji
przebiegających przez remontowane pomieszczenia.


Firma BM Kompleks wykonała profesjonalny projekt z alternatywnymi rozwiązaniami.
Remont wykonała szybko i bez zastrzeżeń.

Warta podkreślenia jest kreatywność pracowników tej firmy w rozwiązywaniu nietypowych problemów, które można spotkać przy remontach wiekowych domów. Polecam!
 

Leszek Krzynówek
Gdańsk Oliwa
E. T. Wojtowiak

E. T. Wojtowiak,  Gdańsk ul.Wyczółkowskiego,  II 2009

Referencje

Z całą odpowiedzialnością polecam BM Kompleks jako rzetelnego partnera przy projektowaniu i realizacji wnętrz. Współpraca obejmowała pomoc w wykonaniu projektu wnętrza mieszkania oraz wymiany instalacji wod-kan wraz doborem wszystkich niezbędnych materiałów koniecznych do realizacji oraz nadzór autorski nad realizacją.

Firma BM Kompleks wywiązała się z powierzonego zadania rzetelnie. Duży profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że współpraca i realizacja przebiegały bez zakłóceń, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.
 

E. T. Wojtowiak
Gdańsk ul.Wyczółkowskiego
Sebastian R

Sebastian R,  Gdynia Dąbrowa,  I 2009

Sebastian R.
Gdynia Dąbrowa  ul. Wiczlińska

 

 

REFERENCJE

            Firma BM KOMPLEKS została zatrudniona przeze mnie do wykończenia łazienki w nowo wybudowanym mieszkaniu. Firma ta wykonała wszystkie instalacje wodne i elektryczne oraz zabudowy z karton gipsu wg projektu. Zostały ułożone płytki i terakota oraz zamontowano armaturę.
            Wszystkie prace zostały wykonane bardzo dobrze bez najmniejszych zastrzeżeń i w przewidzianym terminie. Bardzo istotne jest, że podczas prac nie było mnie na miejscu, i w związku z tym wszystkie materiały zostały kompletowane przez wykonawcę z bardzo dobrym gustem i wyczuciem moich upodobań.

            Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej firmy i gorąco polecam wszystkim firmę
BM KOMPLEKS.
 

Sebastian R
Gdynia Dąbrowa
AAS - BUD s.c.

AAS - BUD s.c.,  Gdynia,  XII 2008 - II 2009

AAS–BUD s.c.
81-605 Gdynia ul. Słoneczna 64                                                  Gdańsk listopad 2008
 

REFERENCJE

 

Firma remontowo-wykończeniowa BM KOMPLEKS wykonywała dla naszej firmy. prace wykończeniowe w nowo powstałym  budynku wielorodzinnym przy ul. Wiczlińskiej 25 w Gdyni polegające na wykonaniu zabudów gipsowo-kartonowych, sufitów podwieszanych, obróbce okien, malowaniu i innych pracach wykończeniowych.

Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i solidnie z uwzględnieniem wysokiej  jakości i fachowości, bez jakichkolwiek zastrzeżeń technicznych oraz zgodnie z projektem. Szczególną uwagę zwróciliśmy na bardzo dobrą organizację pracy i zaangażowanie. Właściciel firmy posiada odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie budowlane.

Przed podpisaniem umowy firma przygotowała bardzo szczegółowy kosztorys, z oddzielnie wyszczególnionymi pozycjami dotyczącymi robocizny i materiałów budowlanych. Dzięki temu udało nam się dobrać odpowiedniej  jakości materiały i nie przekroczyć budżetu przeznaczonego na ten zakres prac.

Z czystym sumieniem możemy polecić tę firmę wszystkim inwestorom, małym i dużym. Polecamy w/w firmę prezentującą wysoką jakość robót wszystkim zleceniodawcom poszukującym renomowanej firmy remontowej.

AAS–BUD s.c.
 


 


 

AAS - BUD s.c.
Gdynia
Sebastian Rowiński

Sebastian Rowiński,  Gdynia Dąbrowa,  XI - XII 2008

REFERENCJA

            W grudniu 2008 zleciliśmy wykonanie wszystkich prac wykończeniowych w naszym nowym trzypoziomowym mieszkaniu firmie BM KOMPLEKS. Firma rzetelnie przygotowała szczegółowy kosztorys ofertowy z wyszczególnieniem zakresu prac i materiałów budowlanych do zakupu. W trakcie trwania prac sugerowała dodatkowe ciekawe rozwiązania materiałowe i wnętrzarskie.

            Ponieważ mieliśmy wcześniejsze złe doświadczenia dotyczące zatrudnienia kilku niezależnych fachowców do remontu jednego mieszkania zdecydowaliśmy się na zaangażowanie jednej firmy, która kompleksowo wykona wszystkie prace. Decyzja ta okazała się trafna, ponieważ firma BM KOMPLEKS począwszy od organizacji i zamówień materiałowych, poprzez koordynacje poszczególnych branż i skończywszy na rzetelnym wykonaniu prac wykończeniowych wywiązała się na piątkę.

            Wszystkie zlecone przez nas prace wykończeniowe (m.in. zabudowy gipsowo-kartonowe, sufity podwieszone, szpachlowanie, malowanie, łazienki i podłogi i wiele innych) zostały wykonane rzetelnie i fachowo. Na szczególną pochwałę w wykonawstwie zasługują zwłaszcza precyzyjne prace przy wykończeniu posadzki przy kominku i w salonie. ( bez listwowe połączenie trzech rodzajów podłogi dające niesamowity efekt. Wymagało niezwykłej precyzji i staranności ). Bardzo dobrze też zostały całościowo wykonane łazienki co świadczy o dużym zaangażowaniu i doświadczeniu pracowników.       
Właściciel firmy większość prac nadzorował osobiście, co eliminowało ewentualne niedociągnięcia.

            Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni – wszystkie prace zostały wykonane solidnie, rzetelnie i w określonym umową terminie. Wszystkie dodatkowe prace i koszty ich wykonania były konsultowane z nami na etapie ich realizacji  a  końcowe rozliczenie  nie odbiegało od wstępnej oferty. Po zakończeniu „remontu” mieszkanie zostało wysprzątane i przygotowanie do wprowadzenia się.

            Jeżeli ktoś nie chce spędzać dużo czasu na budowie i pilnować wynajętej firmy oraz mieć pewność jakości wykonania polecamy firmę BM MOMPLEKS zarówno  dużym jak i małym inwestorom.
 

Sebastian Rowiński
Gdynia Dąbrowa
Cezary

Cezary ,  Gdańsk os.Pięć Wzgórz,  VI 2008

Na początku roku 2008 wraz z żoną odebraliśmy mieszkanie na dzielnicy Pięciu Wzgórz. Od samego początku mieliśmy dylemat jak rozwiązać temat wykończenia łazienki. Firmę BM KOMPLEKS odszukaliśmy w internecie, dalej poszło łatwo: telefon -> spotkanie/rozmowa -> projekt -> negocjacje cenowe ;)) -> terminowe wykonanie usługi -> pełne zadowolenie.

Wszystkie prace wykonane zostały terminowo, rzetelnie, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Wszystkim zainteresowanym którzy chcą skorzystać z usług firmy BM KOMPLEKS - mówię to konkretny zespół ludzi ,który zna sie na swojej pracy.
 

Cezary
Gdańsk os.Pięć Wzgórz
Inwestor, Gdańsk Osowa

Inwestor, Gdańsk Osowa,  Gdańsk Osowa,  V - VI 2008

 

Gdańsk, 13.12.2010

 

REFERENCJE

Firma BM Kompleks była pierwszą firmą, jaką wybrałem „z internetu”. I okazało się, że był to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Od początku do końca współpraca układała się pomyślnie.  Skorzystałem z usług firmy przy pracach wykończeniowych obejmujących wykonanie sufitów podwieszanych i wykończenie dwóch łazienek, hallu oraz kuchni w domu jednorodzinnym. Warto podkreślić kompleksowość usług począwszy od  pomocy w wyborze materiałów, szczegółowy projekt, skończywszy na bardzo dobrym wykonaniu. Firma bez wątpienia godna polecenia.
 

Inwestor, Gdańsk Osowa
Gdańsk Osowa
A. K. Kubiccy

A. K. Kubiccy,  Gdańsk Jasień ul. Sympatyczna,  VIII - IX 2007

 Referencje

 

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą BM Kompleks przy remoncie, a raczej stworzeniu od „zera” naszego mieszkania.

Wszystkie prace wykonane zostały bardzo terminowo, rzetelnie, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Doświadczenia ze współpracy pozwalają z pełną odpowiedzialnością zarekomendować BM Kompleks jako doskonałego wykonawcę.

A.K. Kubiccy
 

A. K. Kubiccy
Gdańsk Jasień ul. Sympatyczna
Zadowoleni klienci z Oksywia

Zadowoleni klienci z Oksywia,  Gdynia Oksywie,  IX 2007

Gdynia Oksywie 2007

OPINIA o firmie BM KOMPLEKS

 

Firma BM KOMPLEKS wykonała dla nas remont i wykończenie łazienki w naszym mieszkaniu.
Zostały wykonane wszystkie nowe instalacje wodne i kanalizacyjne oraz elektryczne, ułożone płytki na podłogach i ścianach oraz zamontowano wannę, umywalkę, WC i baterie oraz drzwi.

Wszystkie te prace zostały wykonane w wyznaczonym terminie, bardzo starannie i dokładnie z czego do dziś jesteśmy zadowoleni. Efekt końcowy był zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Bardzo gorąco pragniemy polecić tą firmę jako rzetelnego i terminowego wykonawcę.

 

Zadowoleni klienci
Gdynia Oksywie


 


 

Zadowoleni klienci z Oksywia
Gdynia Oksywie
Inwestor

Inwestor,  Gdańsk Chełm,  V - VI 2007

Gdańsk Chełm 

REFERENCJE

Mieszkaliśmy w malutkim mieszkanku w 100 letnik bloku na poddaszu. Po wykupie części strychu chcieliśmy powiększyć nasze mieszkanie. Jednak cała procedura okazała się bardzo skomplikowana.
Dlatego postanowiliśmy, iż zlecimy całą inwestycję dla jednej firmy.
Wybraliśmy firmę znalezioną w Internecie, która wydawała się wiarygodna i zajmowała się wszystkim, co nam było potrzebne. Jak się później okazało był to bardzo trafny wybór.
Architekt firmy BM KOMPLEKS wykonał projekt budowlany obejmujący pełną dokumentację, skompletował w naszym imieniu wszystkie niezbędne załączniki i całość złożył do Urzędu.
W bardzo szybkim okresie czasu otrzymaliśmy pozwolenie na budowę bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

Sam remont wykonała również firma BM KOMPLEKS, który przebiegł szybko i bez jakichkolwiek problemów. Firma kompleksowo dowoziła niezbędne materiały, organizowała transport i wykonała wszystkie prace bardzo profesjonalnie dobierając wymagane materiały w korzystnych dla nas cenach. Oprócz demontażu ścian i wielu elementów konstrukcyjnych wykonane zostały wszystkie ściany i sufity z ociepleniem i izolacją oraz instalacje elektryczne wraz z dokumentacją techniczną i podłogi.

Wszystkie prace wykonane zostały bardzo solidnie i w ekspresowym tempie, dlatego bardzo gorąco mogę polecić tą firmę wszytki jej przyszłym klientom. Naprawdę mają fachowe zaplecze i bardzo dobrych pracowników, oraz bardzo dobrą organizację i nadzór. Polecam
 

Inwestor
Gdańsk Chełm
Adam i Magda

Adam i Magda,  Gdańsk Przymorze,  I - III 2007

Adam i Magda
Gdańsk Przymorze

 

OPINA o FIRMIE BM KOMPLEKS

 

Po zakupie mieszkania o pow. 50m2 w bloku z wielkiej płyty byliśmy zmuszeni przeprowadzić kapitalny remont. Ze względu na małe dziecko należało zmienić układ funkcjonalny mieszkania oraz zagospodarować każdy wolny kąt.
Prace te zleciliśmy dla firmy BM KOMPLEKS, która przygotowała wiele alternatywnych rozwiązań i aranżacji. Następnie wykonali kapitalny remont : wymiana wszystkich instalacji wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych, przebudowa ścian działowych, ułożenie płytek w łazience, kuchni i przedpokoju, sufity podwieszane i oświetlenie, szpachlowanie i malowanie, podłogi z paneli.
Wszystkie te prace zostały wykonane prawidłowo i bez zastrzeżeń, a w trakcie remontu była dobra komunikacja z nami i organizacja pracy.

Bardzo polecam.

 

                                                                              Adam i Magda   


 


 

Adam i Magda
Gdańsk Przymorze
Inwestorzy z Żabianki

Inwestorzy z Żabianki,  Gdańsk Żabianka,  I 2007

REFERENCJE

 

Firma BM KOMPLEKS była wykonawcą łazienki i kuchni w moim mieszkaniu 45m2 w bloku z lat 80 – tych. Zostały wykonane nowe instalacje wodne, kanalizacyjne i elektryczne oraz przeróbki grzejnika. Wyrównanie ścian i podłóg oraz ułożenie kafli, montaż prysznica, umywalki i WC. Ostateczne malowanie i kompletne wykończenia.
Remont został przeprowadzony w ekspresowym tempie. Wszystkie prace wykonane zostały bardzo dobrze z dużą starannością i bez zastrzeżeń z mojej strony. Architekt firmy bardzo dobrze nam doradził układ łazienki (zmiana wanny na prysznic, przeniesienie grzejnika i umywalka na blacie narożnym) z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

            Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę BM KOMPLEKS dla kolejnych ich klientów.

 

Inwestorzy z Żabianki   


 


 

Inwestorzy z Żabianki
Gdańsk Żabianka
 

Poniżej przedstawiamy referencje naszej firmy razem:  64 opinie.

Opinia Klient Lokalizacja Okres Galeria
Nelly Hanszke Gdańsk V-VI 2016
Edyta Koreńczuk Hel III 2016
Wojciech Siemiątkowski Straszyn 2015
Anna i Stanisław Kramarczyk Gdańsk Chełm X - XI 2015
Jolanta Marzec Pruszcz Gdański VIII 2015
Ewa i Andrzej Gdańsk VI 2015
Barbara i Marek Gdańsk Wrzeszcz XI-XII 2014
Tomasz i Agnieszka W. Sopot ul. Polna I - II 2014
Justyna i Wojtek Gdańsk VIII 2013
Zadowolona inwestorka Pruszcz Gdański X 2013
Marzena Wasilewska Gdynia VIII 2013
Ewa Kierklo Gdańsk Wrzeszcz VII 2013
W. Nieciecki Gdańsk Morena VI 2013
Daria i Sebastain Tokary V 2013
Piotr K. Gdańsk Morena IV 2013
Tomasz Gdańsk Przymorze II / III 2013
Michał Bochiński Gdynia II 2013
Tomasz J. Gdańsk XI / XII 2012
Maciej Gdańsk Szadółki IX 2012
Barbara i Krzysztof Gdynia VIII 2012
Bartosz Gdynia VIII 2012
Anna i Krzysztof Gdańsk Osowa VII 2012
A. P. Krzemińscy Gdańsk VIII 2012
Danuta i Sławek Gdańsk III-V 2012
J. i A. Gdańsk Wrzeszcz V 2012
Emilia z Królewskiego Wzgórza Gdańsk II 2012
Elżbieta i Adam M. Sopot II 2012
Anna Fijałek-Michalska Gdańsk os. Wróbla Staw I 2012
Mieczysław R Gdynia Redłowo XII 2012
Monika i Jacek Beśka Sopot VI - VII 2011
Krzysztof Gdańsk Osowa III 2011
P.U.H. Twój Dom Olsztynek II 2011
MIchał Żuchowski Gdańsk Zaspa X 2011
Ewa i Marek Sopot - Kamienny Potok IX 2011
Jacek i Małgosia Gdańsk Stare Miasto V 2011
Anna i Mariusz Gdynia V 2011
Irena i Bogdan Beśka Sopot IV 2012
Jacek P. Gdańsk Przymorze III 2012
Mikołaj i Agnieszka Gdynia Dąbrowa IV 2011
Krzysztof N. Gdańsk Jaseiń II 2011
Remigiusz i Anna Kowale ul.Zeusa I 2011
Magda i Marek Gdańsk os. Miłe XI 2010
SOKÓŁKA S.A. Rumia IX 2010
Jolanta i Andrzej Wałachowscy Gdańsk os. Foscha
Inwestor z Brzeźna Gdańsk Brzeźno IX 2010
Ewa i Andrzej Gdynia Wielki Kack V - VI 2010
Biuro Rachunkowe Roman Kamm Gdańsk Przymorze I - II 2010
A i M Morena Gdańsk Morena I 2010
F.H.U KAMELIA Gdańsk Przymorze XI - XII 2009
Piotr T Gdańsk - Morenowe Wzgórze XII 2009
Edyta i Grzegorz Gdynia Dąbrowa VIII - XII 2009
Janusz Łukojć Gdańsk Oliwa IX 2009
Leszek Krzynówek Gdańsk Oliwa III 2009
E. T. Wojtowiak Gdańsk ul.Wyczółkowskiego II 2009
Sebastian R Gdynia Dąbrowa I 2009
AAS - BUD s.c. Gdynia XII 2008 - II 2009
Sebastian Rowiński Gdynia Dąbrowa XI - XII 2008
Cezary Gdańsk os.Pięć Wzgórz VI 2008
Inwestor, Gdańsk Osowa Gdańsk Osowa V - VI 2008
A. K. Kubiccy Gdańsk Jasień ul. Sympatyczna VIII - IX 2007
Zadowoleni klienci z Oksywia Gdynia Oksywie IX 2007
Inwestor Gdańsk Chełm V - VI 2007
Adam i Magda Gdańsk Przymorze I - III 2007
Inwestorzy z Żabianki Gdańsk Żabianka I 2007

Poniżej przedstawiamy referencje naszej firmy razem:  64 opinie.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE