Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Salon

Bardzo ważną rolę odgrywa przygotowanie projektu aranżacji ustawienia mebli – do niej projektujemy nowoczesne zabudowy, układ posadzki, dopasowujemy projekt sufitu
z oświetleniem, dyspozycjami elektrycznymi odnośnie włączników, gniazdek, poprowadzenia instalacji telewizyjnej i kina domowego. Proponujemy indywidualne rozwiązania – zgodnie
z oczekiwaniami klientów – od najnowocześniejszych prostych i ascetycznych form do bardziej klasycznych rozwiązań, także w stylu retro. Kolorystykę pomieszczenia dobierzemy do zastosowanych rozwiązań i stylu wybranych mebli.

Wybrane realizacje

 

Kompleksowa realizacja pod klucz – czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

 

Zobacz całą ofertę firmy BM KOMPLEKS

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE