Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

20-lecie firmy BM KOMPLEKS

20.02.2011

  BM KOMPLEKS - Projekty, adaptacje, remonty i wykończenia wnętrz - to już 20 lat na rynku.

 

20 lat BM KOMPLEKS
W marcu 2011 roku minęło już 20 lat od powstania firmy
BM KOMPLEKS

To już 20 lat działamy na rynku budowlanym, spełniając wszystkie, nie rzadko trudne i wyrafinowane życzenia naszych klientów.
Projekty, adaptacje, remonty i wykończenia wnętrz

Przez ten okres powstały dziesiątki udanych naszych projektów i realizacji, a nasza firma pozyskała wielu zadowolonych klientów, którzy nam zaufali.
W roku 1991 powstała jednoosobowa, mała i nikomu wówczas nie znana firma, która wykonywała drobne zlecenia remontowe. Przez te wszystkie lata firma BM KOMPLEKS rzetelnie pracowała na swój dobry wizerunek stopniowo rozszerzając zakres prac i kadr.

Zawsze staraliśmy się wdrażać najnowsze technologie i choć nie zawsze było łatwo przekonać do tego Inwestorów dziś mamy czym się pochwalić. Parę lat temu osiągnęliśmy wszystko, co potrzebne dla firmy remontowo-wykończeniowej.

Dziś trzon firmy BM KOMPLEKS tworzą doświadczony architekt i inżynier budowlany oraz wielu profesjonalnie wyszkolonych pracowników w poszczególnych branżach i podwykonawców. Nasza to szeroki wachlarz usług w branży remontowo-wykończeniowej od projektu po kompleksowe wykonawstwo prac "pod klucz".   

Dziesiątki naszych udanych realizacji i zadowolonych klientów to najlepszy dowód na to, aby nam zaufać. Zapraszamy do naszego biura wszystkich potencjalnych klientów, aby nasza firma mogła przez następne 20  lat rozwijać się i realizować kolejne, jeszcze lepsze i jeszcze bardziej rozbudowane zlecenia dla wszystkich Inwestorów.
Jednocześnie chcemy dziś podziękować naszym wszystkim dotychczasowym klientom za zlecenia i dobre słowo. To dzięki Wam dziś możemy nadal realizować kolejne zamówienia. 

 

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE