Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Mieszkanie - Gdynia Wielki Kack

Prace wykończeniowe zostały przeprowadzone w czerwcu 2010 roku.
Nasza firma wykonała kompleksowy projekt aranżacji wnętrz mieszkania o pow. 70m2 w Gdyni i na jego podstawie zostały wykonane wszystkie prace remontowo - wykończeniowe.
Związane one były z częściową przebudową ścian działowych, przeróbkami instalacji CO z rozbudową o ogrzewanie podłogowe, elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Wykonano szereg zabudów i sufitów podwieszanych.
W końcowym etapie prac zostały kompleksowo wykończone podłogi, ściany i sufity oraz łazienka i kuchnia. Projekt i nadzór nad realizacją mebli kuchennych i do zabudowy. Zamontowano niezbędny osprzęt i oświetlenie, tak aby można było od razu zamieszkać.

Zobacz referencje dotyczące tej realizacji.

     

 

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE