Remonty i wykończenia wnętrz. BM Kompleks – projekty, aranżacje i wystrój wnętrz. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Mieszkanie - Gdynia Sokółka

Prace wykończeniowe wykonano w lipcu i sierpniu 2009 roku.
Cała inwestycja mieszkania o pow. 65m2 została przygotowana przez naszą firmę kilka miesięcy wcześniej. W tym okresie został wykonany kompleksowy projekt aranżacji wnętrz, oraz zamówienia wymaganych materiałów wykończeniowych.
Na podstawie dokumentacji wykonaliśmy kompleksowe wykończenie mieszkania.
Prace przez nas przeprowadzone obejmowały zmiany układu ścian działowych, wykonanie sufitów podwieszonych i zabudów w technologii gipsowo-kartonowej,  przeróbki instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i CO łącznie z wykonaniem ogrzewania podłogowego w łazience oraz kmpleksowe wykończenie łazienki, kuchni i podłóg, a także szpachlowanie i malowanie. Mieszkanie zostało przygotowane do zamieszkania.     

     

 

Czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 

Powrót do poprzedniej strony

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów i zdjęć umieszczonych na tej stronie ZASTRZEŻONE -  żaden fragment tej strony nie może być reprodukowany, przechowywany w systemach odzyskiwania ani przekazywany w sposób elektroniczny lub mechaniczny w postaci odbitki kserograficznej, nagrania czy jakiejkolwiek innej formie, bez wcześniejszego  uzyskania pisemnej zgody firmy BM KOMPLEKS.
Dz. Ust. Nr 24 poz. 83 z dn. 4 02 1994 r.
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE